Anayasa Mahkemesinin ışıkları…

Yazıya başlamadan önce internette Anayasa Mahkemesinin son yıllarda aldığı skandal kararları arattım. Deneme ihtiyacı duyarsanız karşınıza binlerce sonuç çıkacağını siz de göreceksiniz. Bazı haberlere şöyle bir göz attım...

Yazıya başlamadan önce internette Anayasa Mahkemesinin son yıllarda aldığı skandal kararları arattım. Deneme ihtiyacı duyarsanız karşınıza binlerce sonuç çıkacağını siz de göreceksiniz. 

Bazı haberlere şöyle bir göz attım.

Yok, inanın başka bir ülkede böylesi kararlar alan bir yüce yargı makamı olamaz. Yani düşünün ki bir yüksek mahkeme, nerede bir hain, nerede bir terörist, nerede bir adi suçlu var ise onun hapse atılmasını veyahut hapiste tutulmasını "Hak mahrumiyeti" olarak değerlendirmiş.

Allah'ınızın aşkına...
Bu ülkede Can Dündar isimli kişi hakkında olumlu bir düşüncesi olan kimse var mı? Bu kişi Almanya'da kendi ağzıyla "Evet suç olduğunu bile bile devletin mahrem bilgilerini yayınladım" itirafında bulunmuş. 

Ötesi yok değil mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni bir sokağa çıkma yasağı mı? 28 Ekim 2020 | 188 Okunma AK Parti İstanbul’da neler oluyor? 26 Ekim 2020 | 9.528 Okunma AK Parti’nin yapması gereken… 23 Ekim 2020 | 4.606 Okunma Aradaki farka bakın!.. 21 Ekim 2020 | 4.217 Okunma Yandaş olmak mı onursuz olmak mı? 19 Ekim 2020 | 5.342 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar