AK Parti’nin yapması gereken…

Elini vicdanına koyan herkes, AK Parti'nin 18 yıllık iktidarı döneminde Türkiye'nin değer gücüne büyük katkı sağladığını rahatlıkla kabul eder. Hatalar yok mu?Var elbette...

Elini vicdanına koyan herkes, AK Parti'nin 18 yıllık iktidarı döneminde Türkiye'nin değer gücüne büyük katkı sağladığını rahatlıkla kabul eder. 

Hatalar yok mu?

Var elbette...

Dünyayı yöneten süper güç dediğimiz ülkelerin iktidarları hiç hata yapmıyor mu?

Dikkatli izlerseniz, onların da neredeyse her gün belli konularda hata yaptıklarını rahatlıkla itiraf ettiklerini görürsünüz.

Başta Cumhurbaşkanı Erdoğan da zaman zaman yaptıkları hatalardan dolayı iç hesaplaşmaya gidiyor, kendisini ve partisini muhasebe yapmaya davet ediyor.
Ancak bu iktidarın doğrularının yanlışlarından katbekat fazla olduğunu hepimiz görüyoruz. Millet de görüyor olmalı ki 18 yıldır bu iktidardan vazgeçmeyi aklının ucundan geçirmiyor.

Birileri eleştiriyor eleştirmesine ama şahsi kanaatim şudur ki Cumhurbaşkanlığı sistemine geçtikten sonra bu ülkede neredeyse her gün bir devrim gerçekleşiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asıl tedbir alınması gereken noktalar! 30 Kasım 2020 | 3.618 Okunma Milletin karnı tok! 27 Kasım 2020 | 4.389 Okunma Mansur Yavaş’ın cevap veremediği soru! 25 Kasım 2020 | 5.756 Okunma Bülent Arınç yine görevini yaptı! 23 Kasım 2020 | 9.332 Okunma Deli ile geri zekâlı arasındaki fark! 18 Kasım 2020 | 4.852 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum