ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kendi dışkısını yiyen Prof!..

Baştan uyarayım, bu yazı midenizi bulandırabileceği gibi, sizi yeme içmeden kesebilir .

Süleyman Özışık
Süleyman Özışık Türkiye Gazetesi
11 Ekim 2018 | 21.5 K

Baştan uyarayım, bu yazı midenizi bulandırabileceği gibi, sizi yeme içmeden kesebilir.  

Onun için eğer mideniz bulantı konusunda hassas ise lütfen bu yazıyı okumayın. Kendinize güvenseniz dahi, yemekten hemen önce veya sonra okumasanız iyi edersiniz.

"Bir şey olmaz, okuyacağım" diyorsanız, buyurun, başlıyorum. 

Kendisine bilim insanı dediğimiz Celal Şengör bir açıklama yapmış. Açıklamasında, hem kendi dışkısını hem de hayvan dışkısı yediğini açıklamış. 

Detay merak ediyorsanız, anlatayım. 

Bir sözlük sitesinin yazarı kendisine, "Kendi dışkınızı hiç yediniz mi? Beğendiniz mi? Dışkı yemek isteyenlere neler önerirsiniz?" şeklinde saçma bir soru sormuş.

Hani azıcık normal olan bir insan, bu soruyu es geçer, ya da soru sorana haddini bildirir değil mi? Bizimki bunu yapmak yerine soruya gayet ciddi şekilde cevap vermiş. Demiş ki:

"Evet yedim. Hatta onun dışında İsviçre'de benim doktora alanımda otlayan ineklerinkini de yedim. Dağ keçilerinin de yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener."

Eskiden yaramazlık yaptığımızda ve komşumuz şikayete geldiğinde büyüklerimiz, "Ne b.k yedin" diye bize fırça atardı. Meğer bu argo sözün geçmişi Celal Şengör'e dayanıyormuş da haberimiz yokmuş!

Bizim bakmaya iğrendiğimiz şeyi beyimiz afiyetle yemiş!

Biz ne günah işledik de böyle insanlara denk düştüm büyük Allah'ım!

Elin bilim adamları elektriği, telefonu, arabayı, televizyonu, radyoyu, interneti, bilgisayarı bulur. Çağımızda yaşayanlardan bazıları uzayda yaşamın şifrelerini kırmaya çalışır. En dandik olanı bile akıllı lens bulmuş düşünün artık. 

Bir de bizimkilere bakın!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER