ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İçimizde olup yanımızda olmayanlar!

AK Parti'nin icraatlarından şikâyet eden, önümüzdeki seçimde AK Parti'ye oy vermeyi düşünmediğini söyleyen bir grup arkadaşın davetine katıldım .

Süleyman Özışık
Süleyman Özışık Türkiye Gazetesi
28 Mayıs 2018 | 14.2 K

AK Parti'nin icraatlarından şikâyet eden, önümüzdeki seçimde AK Parti'ye oy vermeyi düşünmediğini söyleyen bir grup arkadaşın davetine katıldım.

Hepsi uzun zamandır AK Parti'yi desteklemiş, ölümüne Erdoğan'ın yanında yer almış isimler. Bundan böyle Erdoğan'la yol yürümeye devam edeceklerini, ancak AK Parti konusunda kafalarının karışık olduğunu söylüyorlar.

Oturduk, iftardan sahura kadar konuştuk.

"Nedir sizi AK Parti'den uzaklaştıran? En çok rahatsız olduğunuz icraatlar nelerdi?" diye sordum. Tek tek anlatmaya başladılar.

Millî Görüş geleneğinden gelen bir arkadaş, "Erbakan Hocamız döneminde bu dava için cebinden para harcayanlar vardı. Şimdi bu davayı para için harcayan isimler var" dedi.

Haksız değil…

Haktan görünerek AK Parti saflarına katılan, ama makam, ama para, ama şan ve şöhret uğruna hakkı unutan isimler geldi geçti AK Parti’den…

Klişe tabirle; mücahit davasını, müteahhit davasına dönüştüren, ağzından Allah’ı düşürmeyen lakin zaman içinde Allah’ı unutan isimlerle karşılaştık geride kalan yıllar içinde…

Allah var!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER