ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Erdoğan'ı yargılayacak mısın?

Aylardır bir tehlikeye dikkat çekiyor, "Eğer AK Parti 24 Haziran seçimlerini kaybederse, 25 Haziran'da en küçük sorunumuz seçim kaybetmek olacak" diyorum .

Süleyman Özışık
Süleyman Özışık İnternethaber
26 Mayıs 2018 | 24.9 K

Aylardır bir tehlikeye dikkat çekiyor, "Eğer AK Parti 24 Haziran seçimlerini kaybederse, 25 Haziran'da en küçük sorunumuz seçim kaybetmek olacak" diyorum. 

Birileri ne demek istediğimi anlamamış olacak ki "Bu meseleyi biraz daha açar mısın?" diye yazıyor.

Aslında daha önce detaylarına girmiştim.

"24 Haziran sadece bir seçimin kaybı olmayacak. O seçimden sonra Abdulhamid döneminden sonra ne yapıldıysa aynısı yapılacak. Erdoğan ve AK Parti'ye 16 yıl boyunca oy veren herkes, yaşanacak acıdan payına düşeni alacak" demiştim. 

"AK Parti benzeri bir oluşumun bir daha iktidara gelmemesi için, Erdoğan ya da Erdoğan gibi bir adamın tekrar ülke yönetimini ele almaması için gereken neyse onu yapacaklar" diye uyarıda bulunmuştum. 

Hayali konuşmuyor, kehanette bulunmuyorum.

Bakınız arkadaşlar...

Ankara'da, Avrupa Birliği Büyükelçileri ile iftarda bir araya gelen CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, büyükelçilerin kendisine, "Cumhurbaşkanı seçilirsen Erdoğan'ı yargılayacak mısın?" diye sorduğunu açıkladı.

Anlamayanlar olabilir diye burayı çift dikiş geçeyim:

CHP'nin adayı, oruç tutmayan Avrupa Birliği üyesi ülkelerin büyükelçileriyle iftarda buluşuyor! Büyükelçilerin sorduğu ilk soru, "Sen iş başına gelirsen Erdoğan'ı yargılayacak mısın?" oluyor. 

Bu soru size bir mesaj vermiyor mu?

“Bu adamların derdi, tasası, karın ağrısı nedir? Neden Erdoğan'ın yargılanmasını bu kadar çok istiyorlar” diye sormuyor musunuz kendinize?

...

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER