ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Örtülü terörist...

Bundan üç ya da dört yıl önceydi sanırım .

Süleyman Özışık
Süleyman Özışık İnternethaber
13 Mart 2018 | 13.1 K

Bundan üç ya da dört yıl önceydi sanırım. Üsküdar'da katıldığım bir ödül töreninde sıramı beklerken kürsüye bir kadın davet edildi. 

Tesettüre bürünmüş, başı örtülü olan bu kadın konuşmasına daha başlar başlamaz salonu hınca hınç dolduranları irite etmeye başladı.

"Kim bu?" diye sordum, "HDP'li Hüda Kaya" dediler. Önce dinden, imandan bahsetti ama sonra meseleyi ıkına ıkına Kürt sorununa bağladı. 

 "Bugün Filistin'de İsrail Arapları nasıl öldürüyorsa, Türkiye'de de Türkler Kürtleri öyle öldürüyor"
 diye zırvalayamaya başlayınca bazı davetliler salonu terketti, bazıları ise protesto gösterilerinde bulundu.

Adeta kovulurcasına gönderildi salondan...

Dün; Meclis kürsüsünde yine o benzer zırvalarda bulunurken rastladım kendisine. "Türkmenler, Araplar, Kürtler, Ezidiler ve bütün halklar IŞİD vahşetinden kaçmak için Afrin'e gittiler. Siz gidip böyle bir halkı katlediyorsunuz" diyordu. 

Gerçi Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı önce susturarak, sonra tokat gibi sözler kullanarak ağzının payını verdi vermesine ama doğrusu beni kesmedi bu kadarı...

Bir defa şunu söylemezsem içime dert olacak. 

Bu ülkenin çocukları cephedeyken, içerideki hainleri milletin kürsüsünden böyle rahat rahat konuşturan, konuşturarak aziz şehitlerimizin ruhlarını inciten devlete de adalete de milyon kere yazıklar olsun!

Ve bu kadın konuşurken onu sadece masalara vurarak veya sesini yükselterek protesto etm...

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER