ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Bu da tiyatro!

Atatürk ve Erdoğan'ı düşman hedef olarak işaretleyen NATO'ya kimin ne tepki verdiğini, utanç ve sevinç karışımı bir duyguyla takip ettim .

Süleyman Özışık
Süleyman Özışık İnternethaber
20 Kasım 2017 | 15.7 K

Atatürk ve Erdoğan'ı düşman hedef olarak işaretleyen NATO'ya kimin ne tepki verdiğini, utanç ve sevinç karışımı bir duyguyla takip ettim.

Hakkını teslim edelim.

Her fırsatta Türkiye'yi Avrupa'ya şikayet eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gösterdiği kınayıcı tepki, takdire şayandı. 

Umarım bundan sonraki süreçte, ülke meselesini, parti meselesinin üstünde tutmaya devam eder. 

MHP lideri Devlet Bahçeli, bir kez daha devlet adamlığı dersi vererek, NATO'ya en sert tepkiyi gösteren isim oldu. 

Aynı tepkiyi, "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" diye her fırsatta slogan atan 'Atatürkçüler'in vermesini de bekledik ama onlar teneşir uykusundaymış gibi sessiz kalmayı tercih etti.

Çünkü düşman listesine konulan Atatürk'ün yanında, baş düşmanları olan Erdoğan vardı. Sırf onu savunmamak için, Atatürk'e yapılan hakareti görmezden geldiler. 

Bu gizli tutulan hoşnutluğu veyahut hoşnutsuzluğu çok da eleştirmek istemiyorum. netice itibari ile, ne yaparsak yapalım, bu adamlar ülkeyi ve milleti ilgilendiren küresel oyunlara miyop gözlerle bakmayı tercih ediyor. 

Bunların durumunu düşünmeyi sonraya bırakmak en iyisi!..

Çünkü onlardan evvel dikkat etmemiz gereken başka bir kesim var. Alçaklığı sanat haline getiren, yazı ve yorumlarıyla Fetö başta olmak üzere katalogdaki tüm terör örgütlerine ümit vadeden bu kesimi konuşmamız gerekiyor.

Bir örnek vereyim!

Daha önce 15 Temmuz darbe girişimine de "tiyatro" imasında bulunan adı batasıca bir yazar bozuntusu, sözümona NATO senaryosunun kime yaradığını analiz etmiş.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER