Fethullahçı Terör Örgütü’nde koltuk kavgası

Fethullah Gülen öldü mü?Fethullah Gülen kaçtı mı? Kaçırıldı mı?Yeğenler bir bir ortaya döküldüler.Ebuseleme Gülen olayı basına taşıdı.Ne zamandır altan alta süren...

Fethullah Gülen öldü mü?
Fethullah Gülen kaçtı mı? Kaçırıldı mı?
Yeğenler bir bir ortaya döküldüler.
Ebuseleme Gülen olayı basına taşıdı.
Ne zamandır altan alta süren sarsıntı hafiften su yüzüne çıkmaya başladı.

FETÖ’nün Pensilvanya’daki çiftliği dronla görüntülenmiş. Terkedilmiş gibiymiş, eskiden her yerde üniformalı güvenlik görevlileri varmış, şimdi kimseler yokmuş.

FETÖ’cülerin “Golden Generation Worship & Retreat Center” dedikleri bu yerlere ziyaretlerin durduğu ve çiftlikteki misafirhanelerde kalanların bulundukları evleri boşalttığı haberleri geldi.

Terör Örgütü’nün tepesinde ailenin, daha doğrusu varislerin de katıldığı sosyal medyaya da taşınan bir kavga koptu.
Bir dizi ad ortalığa döküldü.

Adı daha önce de yolsuzluklara ve örgüt içi kavgalara da karışan ama Fethullah Gülen’in yeğeniyle evlenip yerini sağlamlaştıran örgütün kara kutusu olarak bilinen Cevdet Türkyolu başta olmak üzere, Adil Öksüz, Barbaros Kocakurt, Mustafa Özcan ve Gülen'in özel doktoru Kudret Ünal tarafından bilinmeyen bir yerde tutulduğu ileri sürülüyor.

Örgütün banka hesaplarına kadar her alanda yetkiyi elinde bulunduran Türkyolu’nun, örgüte ait “himmet” paralarını kendi hesabına aktardığı, evler yerler aldığı da söylenmişti. Hatta Türkyolu’nun bu haberleri Fethullah Gülen’e aktaran kişiyi çiftlikten döverek kovduğu da yazıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gönlünüzü avcunuza koyun onurla, başı dik yaşayın 16 Haziran 2024 | 36 Okunma Türk Devriminin tasarımına tanıklık etmiş bir ülkedeyiz 13 Haziran 2024 | 55 Okunma Türkiye-Çekoslovakya diplomatik ilişkisinin yüzüncü yılında: Elimizdeki yetki ve kudretin yeniden tasarımı 12 Haziran 2024 | 49 Okunma Fethullahçı Terör Örgütü’nde koltuk kavgası 02 Haziran 2024 | 1.310 Okunma Senin sekiz uçağın var benim daha bir tane, çok mu 30 Mayıs 2024 | 4.939 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar