Ben seçilmezsem dolar yedi lira olur!

Batıya güven vermek ne demek? Neyin bedelini ödüyoruz? Hani seçimlerden önce hem CHP  hem de İYİ Parti söylüyordu ya biz gelirsek güven sağlanır... Hatta Muharrem İnce en yüksek sesle “yoksa...!” ...

Batıya güven vermek ne demek?
Neyin bedelini ödüyoruz? Hani seçimlerden önce hem CHP  hem de İYİ Parti söylüyordu ya biz gelirsek güven sağlanır... Hatta Muharrem İnce en yüksek sesle “yoksa...!”  diyordu, “ben seçilmezsem dolar yedi lira olur, Türkiye batar...”
Demek bir bildiği varmış. Bir bilen varmış.
Peki! Denklemi öyle kuralım!
“Batı”ya; hadi adını koyalım, o da ekonomik silahlarını artık açık çekti, tıpkı PKK-PYD’ye gözümüzün önünde gönderdiği silahlar gibi...; “ABD”ye güven vermek için ne yapmamız gerekiyor.
Ana başlıklar verelim.
GÜVEN İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR
Büyük Ortadoğu Planı’na bir eş başkan tayin edildi. Eline iktidar sopası verildi. Yetmedi yanına ne isterse vermesi gereken gerici bir terör örgütü, açılıp saçılması gereken bölücü terör örgütü katıldı. Beceremediler.  
Ergenekon dediler tutturamadılar. 
Çünkü Türk milletini ve onun tarihten gelen köklerine dayanan siyasi liderliğini bu plan-programları yaparken bilgisayara veri olarak yüklemeyi unuttular... Aslında haklılar. İnsan makineye ancak bildiğini yükleyebilir. Şuramızda çarpan vatan sevgisi gerçekten özel. Binlerce yılın özel bilgisi.
Duruşma salonlarından bir baş kaldırdık. Yüzbinler olup duvarlara bir dayandık...
Daha kapıda parmaklar sallandı. Bu tarikatların, bölücü ve gerici terör örgütlerinin kökü kazınacak!!
Hâlâ kazı kazı bitmedi! Hendeklere gömüldüler. Hâlâ gömülüyorlar.
15 Temmuz’da bombalarla Meclis’imiz...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyasetin o üreten ellere ihtiyacı var 28 Kasım 2021 | 47 Okunma Kılıçdaroğlu'nun makus talihi 21 Kasım 2021 | 313 Okunma Sövgüye gerçekten karşıysanız övgüye de karşı olacaksınız 14 Kasım 2021 | 92 Okunma 10 Kasım yazısı 07 Kasım 2021 | 59 Okunma Cumhuriyet gelecektir! Yeniyi kuracak gençler yürüyüşe geçti! 31 Ekim 2021 | 58 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar