Ben seçilmezsem dolar yedi lira olur!

Batıya güven vermek ne demek? Neyin bedelini ödüyoruz? Hani seçimlerden önce hem CHP  hem de İYİ Parti söylüyordu ya biz gelirsek güven sağlanır... Hatta Muharrem İnce en yüksek sesle “yoksa...!” ...

Batıya güven vermek ne demek?
Neyin bedelini ödüyoruz? Hani seçimlerden önce hem CHP  hem de İYİ Parti söylüyordu ya biz gelirsek güven sağlanır... Hatta Muharrem İnce en yüksek sesle “yoksa...!”  diyordu, “ben seçilmezsem dolar yedi lira olur, Türkiye batar...”
Demek bir bildiği varmış. Bir bilen varmış.
Peki! Denklemi öyle kuralım!
“Batı”ya; hadi adını koyalım, o da ekonomik silahlarını artık açık çekti, tıpkı PKK-PYD’ye gözümüzün önünde gönderdiği silahlar gibi...; “ABD”ye güven vermek için ne yapmamız gerekiyor.
Ana başlıklar verelim.
GÜVEN İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR
Büyük Ortadoğu Planı’na bir eş başkan tayin edildi. Eline iktidar sopası verildi. Yetmedi yanına ne isterse vermesi gereken gerici bir terör örgütü, açılıp saçılması gereken bölücü terör örgütü katıldı. Beceremediler.  
Ergenekon dediler tutturamadılar. 
Çünkü Türk milletini ve onun tarihten gelen köklerine dayanan siyasi liderliğini bu plan-programları yaparken bilgisayara veri olarak yüklemeyi unuttular... Aslında haklılar. İnsan makineye ancak bildiğini yükleyebilir. Şuramızda çarpan vatan sevgisi gerçekten özel. Binlerce yılın özel bilgisi.
Duruşma salonlarından bir baş kaldırdık. Yüzbinler olup duvarlara bir dayandık...
Daha kapıda parmaklar sallandı. Bu tarikatların, bölücü ve gerici terör örgütlerinin kökü kazınacak!!
Hâlâ kazı kazı bitmedi! Hendeklere gömüldüler. Hâlâ gömülüyorlar.
15 Temmuz’da bombalarla Meclis’imiz...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bitireceğiz bu işi Emperyalizmin nefesini bölgede keseceğiz 13 Ekim 2019 | 2.316 Okunma Ölüm Türkiye’mizin geleceğinden çaldı 06 Ekim 2019 | 177 Okunma Çin-Türkiye Dostluk Konseri’nden izlenimler: Seni çok seviyorum Türkiye 29 Eylül 2019 | 59 Okunma Güçlü Tacir Köyü Güçlü Diyarbakır Güçlü Türkiye 22 Eylül 2019 | 99 Okunma Filenin kaplanlarına Diyarbakır’ın kaplanlarına Selam olsun 15 Eylül 2019 | 70 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar