Atatürk’ün yolunda yürüyoruz, yolumuzu çok seviyoruz

Özgür Özel diyor ki, cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kalacak. Nereden biliyor? Büyük olasılıkla anketçiler söylüyor.Muharrem İnce de, ikinci tura kalması durumunda Meral Akşener’i destekleyip...

Özgür Özel diyor ki, cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kalacak. Nereden biliyor? Büyük olasılıkla anketçiler söylüyor.

Muharrem İnce de, ikinci tura kalması durumunda Meral Akşener’i destekleyip desteklemeyeceği sorusuna, “İkinci tura kalır ve beni yardımcısı yaparsa, onun için çalışırım” yanıtını verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Balıkesir’de gazetecilerin İnce’nin sözlerine ilişkin sorularını, “Muharrem İnce zeki bir siyasetçidir. Bir şey söylüyorsa bir bildiği vardır” diye yanıtladı ve ekledi: “O gün geldiğinde kendisiyle muhakkak görüşeceğim.”

İş bitmiş galiba bizim haberimiz mi yok. Kaybetmişiz.

Seçime gidiyorsunuz. Bir hedef olmalı. Kazanmak için kilitlenirsiniz.

Geçen gün Bedri Baykam’ın düzenlediği 68’liler sergisinin açılışında genç bir arkadaşımızın sorduğu bir soruya yanıt verirken benzetme yapmıştım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyasetin o üreten ellere ihtiyacı var 28 Kasım 2021 | 47 Okunma Kılıçdaroğlu'nun makus talihi 21 Kasım 2021 | 313 Okunma Sövgüye gerçekten karşıysanız övgüye de karşı olacaksınız 14 Kasım 2021 | 92 Okunma 10 Kasım yazısı 07 Kasım 2021 | 59 Okunma Cumhuriyet gelecektir! Yeniyi kuracak gençler yürüyüşe geçti! 31 Ekim 2021 | 58 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar