Atatürk’ün yolunda yürüyoruz, yolumuzu çok seviyoruz

Özgür Özel diyor ki, cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kalacak. Nereden biliyor? Büyük olasılıkla anketçiler söylüyor.Muharrem İnce de, ikinci tura kalması durumunda Meral Akşener’i destekleyip...

Özgür Özel diyor ki, cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kalacak. Nereden biliyor? Büyük olasılıkla anketçiler söylüyor.

Muharrem İnce de, ikinci tura kalması durumunda Meral Akşener’i destekleyip desteklemeyeceği sorusuna, “İkinci tura kalır ve beni yardımcısı yaparsa, onun için çalışırım” yanıtını verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Balıkesir’de gazetecilerin İnce’nin sözlerine ilişkin sorularını, “Muharrem İnce zeki bir siyasetçidir. Bir şey söylüyorsa bir bildiği vardır” diye yanıtladı ve ekledi: “O gün geldiğinde kendisiyle muhakkak görüşeceğim.”

İş bitmiş galiba bizim haberimiz mi yok. Kaybetmişiz.

Seçime gidiyorsunuz. Bir hedef olmalı. Kazanmak için kilitlenirsiniz.

Geçen gün Bedri Baykam’ın düzenlediği 68’liler sergisinin açılışında genç bir arkadaşımızın sorduğu bir soruya yanıt verirken benzetme yapmıştım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bitireceğiz bu işi Emperyalizmin nefesini bölgede keseceğiz 13 Ekim 2019 | 2.316 Okunma Ölüm Türkiye’mizin geleceğinden çaldı 06 Ekim 2019 | 177 Okunma Çin-Türkiye Dostluk Konseri’nden izlenimler: Seni çok seviyorum Türkiye 29 Eylül 2019 | 59 Okunma Güçlü Tacir Köyü Güçlü Diyarbakır Güçlü Türkiye 22 Eylül 2019 | 99 Okunma Filenin kaplanlarına Diyarbakır’ın kaplanlarına Selam olsun 15 Eylül 2019 | 70 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar