Defilelerde de ‘eşitlik’ istiyoruz!

Neredeyse her mekânının sahibi gibi davranan erkekler, defile denilince birden ortadan yok oluyor. Buradan çağrı yapıyorum: Türk erkekleri lütfen defileleri takip edin, biraz feyz alın.

 Ve de gözümüzü tırmalayan ‘tarzınıza’ bir çeki düzen verin

Türkiye’de bazı mekânlar kadınlar bazıları ise erkekler için yaratılmış sanki. Son yıllarda maçlara giden kadınların sayısı artsa da stadyumlara gittiğinizde sadece erkekleri görüyorsunuz. Defilelere gittiğinizde ise kadınlar! Modayla ilgili etkinliklerde dahi erkekleri çok az görüyoruz.

Bunun cezasını da en çok onlar çekiyor! Kabul edelim Türk erkeği iyi giyinmiyor. Bırakın şıklığı, renk uyumunu, stili bir yana, erkeklerimizin pantolon paça boyları yerlerde sürünüyor, kol boyları ise paçayla yarışıyor! Rahatlık adı altında giyilen tişörtler, jean’ler pek bir fena! Kırmızı halı etkinliklerinde bile erkeklerimiz dökülüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Huzursuz bacağın sonu yoğun bakım olmasın 20 Mayıs 2019 | 219 Okunma 100 yık sonra O'nun yolunda 15 Mayıs 2019 | 17 Okunma Tuhaf zamanlarda başka bir yerde! 13 Mayıs 2019 | 17 Okunma Üç öğünle oruç! 06 Mayıs 2019 | 53 Okunma Gençler sokağın tadını aldı bir kere!.. 29 Nisan 2019 | 39 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar