Akıllı tekstil virüslere kalkan oldu

Zorlu Tekstil, uzun yıllardır yatırım yaptığı akıllı tekstil alanındaki know how ve tecrübesini sağlık sektörüne taşıdı. Şirket bu alandaki geniş ürün yelpazesiyle Amerika başta olmak birçok gelişmiş ülke pazarına ihracat yapıyor.

Zorlu Tekstil, uzun yıllardır yatırım yaptığı akıllı tekstil alanındaki know how ve tecrübesini sağlık sektörüne taşıdı. Şirket bu alandaki geniş ürün yelpazesiyle Amerika başta olmak üzere birçok gelişmiş ülke pazarına ihracat yapıyor. Sürdürülebilirlik odaklı vizyonuyla teknik tekstile ve bunlar içerisinde katma değeri en yüksek alan olan akıllı tekstillere uzun yıllardır yatırım yaptıklarını ifade eden Zorlu Holding Tekstil Grubu Başkanı Necat Altın, “Isıya ve neme duyarlı, hava geçirgenliği yüksek aynı zamanda antibakteriyel ve antiviral özelliklere sahip iplik ve kumaşlarımızla; güvenlik, savunma sanayii, sağlık, otomotiv ve elbette uzmanlık alanlarımızdan biri olan ev tekstili olmak üzere pek çok sektöre akıllı tekstil ürünleri sunuyoruz. Ar-Ge ve inovasyon kapasitemize güvenerek çıktığımız bu uzun soluklu yolculukta edindiğimiz know how ile değişen dünyanın ani taleplerine çevik bir şekilde çözümler üreterek, hızlı bir şekilde aksiyon alabiliyoruz” diyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Silikon Vadisi’nin havası sönüyor! 18 Ekim 2020 | 79 Okunma Türk döneri ‘Londra eliti’ oldu 11 Ekim 2020 | 135 Okunma Öğretmenler dijital okuryazar olacak 08 Ekim 2020 | 96 Okunma Ekmek tekneleri tam yol ileri 04 Ekim 2020 | 31 Okunma Akıllı tekstil virüslere kalkan oldu 29 Eylül 2020 | 83 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar