ÇOK OKUNAN YAZARLAR

‘Tombiklik kader değil!’

Bir buçuk yıl içinde 35 kilo verince sosyal medyada hayranlarının “Mideni mi aldırdın” sorularıyla karşılaşan Özlem Tokaslan, sırrını açıkladı: “Diyetisyene gitmeyi bıraktım .

Songül Hatısaru
Songül Hatısaru Milliyet Gazetesi
20 Ağustos 2018 | 2.0 K

Bir buçuk yıl içinde 35 kilo verince sosyal medyada hayranlarının “Mideni mi aldırdın” sorularıyla karşılaşan Özlem Tokaslan, sırrını açıkladı: “Diyetisyene gitmeyi bıraktım. Karar verdim, yola koyuldum, yaşam tarzımı değiştirdim!”

'Ömre Bedel’, ‘Zehirli Sarmaşık’, ‘Dila Hanım’, ‘Güzel Köylü’, ‘Ufak Tefek Cinayetler’in ardından, yaz dizisi ‘Erkenci Kuş’ta canlandırdığı karakterlerle izleyicilerin büyük beğenisinin kazanan usta oyuncu Özlem Tokaslan, tam 35 kilo verdi. Fiziksel anlamda hafiflerken dünyadaki karbon ayak izini de azaltmaya çalışan sanatçı bugünlerde sosyal medyada sık sık “Mideni mi aldırdın?” sorusuna yanıt veriyor. Hayranlarını tek tek yanıtlamaktansa herkese Milliyet aracılığıyla seslenen Tokaslan, işin sırrının yaşam tarzını değiştirmek ve kararlılık olduğunu söylüyor. “Tombiklik kader değil” diyen Tokaslan, iki gün sonra kurulacak bayram sofrasının da kendisi için bir sınav olacağının farkında. Sağlıklı ve ölçülü beslenme düzenini bayramda da bozmayacağını vurgulayan Tokaslan, sorularımı yanıtladı.

Lezzet kurbanı olmayın

35 kilo verdiniz ve bayram geliyor! Bayramda ne yapacaksınız?

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER