Zerrin Özer nasıl bu kadar saf olabildi?

Gündemde şimdi Zerrin Özer’e sorulan bu soru var! Cevabıysa çok basit: Biz kadınlar inanmak istediğimizde öyle şahane inanıyor, her numarayı öyle güzel yiyoruz ki, böyle beceri görülmemiştir!!

Zerrin Özer’in yaşadığı da tam bu.

Sıradan bir magazin olayı olarak bakmayın meseleye, ‘beni ilgilendirmiyor’ demeyin.. Hepimize tokat gibi çarpan, ilişkilere inancımızı bir kez daha sarsan bir hikaye bu. Çok ciddi.

Özetle; iki yıllık ilişki boyunca basında yer almayı istemeyen bir adam var Özer’in hayatında; kendisinden 27 yaş küçük Murat Akıncı. Hiç şüphelenmemiş belli ki; muhtemelen de ‘şöhretimden yararlanmayı düşünmüyor’ diye sevinmiştir bile.

Nikah fotoğrafları yayınlanır yayınlanmaz ise, aynı adamın kendilerini dolandırdığını söyleyen kadınlar çıktı ortaya. Adamın farklı isimler kullandığı, büyük bir dolandırıcı olduğu, hakkında savcılıkta şikayetler olduğuna dair onlarca şey...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terbiyesizler de evden çıkmasın! 26 Mart 2020 | 181 Okunma ‘Bunu anlamak bu kadar mı zor’ 22 Mart 2020 | 96 Okunma Gerçeklerden bu kadar kopuk olmak! 19 Mart 2020 | 60 Okunma Taksiciler önce kolonya uzatıyor 15 Mart 2020 | 44 Okunma Yeni havalimanında yürümeye çözüm: 20-30 kişilik servis araçları geliyor 12 Mart 2020 | 258 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar