Yine Cem Yılmaz izliyoruz bi’ gün...

Yeni gösterisinin haberi duyulur duyulmaz, ortalığı yine heyecan dalgası sardı. Ne de olsa, Türkiye’yi güldüren adam o. Bir klasik. Hatta bir sosyolog bence. Cem Yılmaz’ın 5 yıl aradan sonra yazdığı yeni gösterisinden bahsediyorum:

‘Diamond Elite Platinum Plus’. Kısaca DEPP diyoruz, daha kolay oluyor! Londra’da start verdiği gösteri başladığından beri herkes, ‘Cem Yılmaz’daydık’, ‘Cem’i izledik’ demek için bilet peşinde ama nedense tartışma hiç bitmiyor: Sevdimcilerle sevmedimciler, çok güldümcülerle aman hiç gülmedimciler yarışıyor.

Neymiş 1.5 saat sürekli gülememiş! Bu mudur? O analizler, tespitler, sohbet peki? Cem Yılmaz’la 1.5 saat muhabbet, ne kadar kötü olabilir arkadaşlar? İşte bu merakla cuma akşamı gittim Kıbrıs’ta izledim şovu. Concorde Deluxe Otel’de sahne aldı Yılmaz; “Kıbrıs’a Serdar Ortaç kadar sık gelemiyorum ama güzel yer” diyerek başladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kalabalık gelmeden Bodrum'da restoran ve plajlar açılmalı... 21 Mayıs 2020 | 80 Okunma Efsanenin belgeseli 17 Mayıs 2020 | 89 Okunma Ya işimi kaybedersem? 14 Mayıs 2020 | 39 Okunma Bir ‘First Lady’ hikâyesi 14 Mayıs 2020 | 85 Okunma Karantina annelerinin günü kutlu olsun 10 Mayıs 2020 | 38 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar