Yine Cem Yılmaz izliyoruz bi’ gün...

Yeni gösterisinin haberi duyulur duyulmaz, ortalığı yine heyecan dalgası sardı. Ne de olsa, Türkiye’yi güldüren adam o. Bir klasik. Hatta bir sosyolog bence. Cem Yılmaz’ın 5 yıl aradan sonra yazdığı yeni gösterisinden bahsediyorum:

‘Diamond Elite Platinum Plus’. Kısaca DEPP diyoruz, daha kolay oluyor! Londra’da start verdiği gösteri başladığından beri herkes, ‘Cem Yılmaz’daydık’, ‘Cem’i izledik’ demek için bilet peşinde ama nedense tartışma hiç bitmiyor: Sevdimcilerle sevmedimciler, çok güldümcülerle aman hiç gülmedimciler yarışıyor.

Neymiş 1.5 saat sürekli gülememiş! Bu mudur? O analizler, tespitler, sohbet peki? Cem Yılmaz’la 1.5 saat muhabbet, ne kadar kötü olabilir arkadaşlar? İşte bu merakla cuma akşamı gittim Kıbrıs’ta izledim şovu. Concorde Deluxe Otel’de sahne aldı Yılmaz; “Kıbrıs’a Serdar Ortaç kadar sık gelemiyorum ama güzel yer” diyerek başladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oy vermeyen şimdi gazeteyi bıraksın ve… 23 Haziran 2019 | 68 Okunma Zerrin Özer nasıl bu kadar saf olabildi? 20 Haziran 2019 | 207 Okunma Hadi sevdiğini göster! 16 Haziran 2019 | 43 Okunma İstanbul bayramda bildiğiniz gibi değil! 09 Haziran 2019 | 71 Okunma ‘Çevre Günü’nde kaç kişi panikteydi?! 06 Haziran 2019 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar