Taksim için oy ver

Duymayan var mı? İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Planlama Ajansı; Taksim, Bakırköy Meydanı ve Salacak kıyı bandı tasarımlarını oylamaya açtı.

Duymayan var mı? İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Planlama Ajansı; Taksim, Bakırköy Meydanı ve Salacak kıyı bandı tasarımlarını oylamaya açtı. Herkesin TC kimlik numaralarıyla oy verebileceği yarışmada, her meydan için en çok beğenilen tasarım hayata geçirilecek. Bunların içinde en önemlisi Taksim Meydanı elbette... Çok söylendik zamanında; yeşil yok, ağaç yok, beton yığını oldu, ‘dünyanın en ünlü meydanlarına bakın böyle mi?’ diye çok tartıştık. Pek dinleyen olmadı ama şimdi fırsat var.

Taksim Meydanı için üç ayrı proje finale kaldı. istanbulsenin.org adresine girin, finale kalan projeleri inceleyin, en beğendiğinize oy verin. İyi olan kazansın! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayıplamak yetmiyor 26 Kasım 2020 | 40 Okunma Bi’ çay koyun madem yeniden başlıyoruz.. 22 Kasım 2020 | 170 Okunma Korona yasaklarıyla böyle eğlenen başka millet var mı acaba? 19 Kasım 2020 | 125 Okunma Kadın yine yok sayıldı erkek kapağa taşındı! 15 Kasım 2020 | 66 Okunma Bir kadın, başkan yardımcısı olurken… 12 Kasım 2020 | 83 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar