Şeyma’nın kitap satışı okur yazarları gerdi!

Yine aynı şey… Sosyal medyaya biri bir taş atıyor, geri kalan onca akıllı da onu çıkarmaya çalışıyor! Sorgusuz sualsiz, dinlemeden araştırmadan bir infial hali.

Haber şu: Güya, Şeyma Subaşı’nın hayat hikayesini anlattığı ve iki-üç hafta önce çıkan ‘Sadece Şeyma’ kitabı, 40 bin satmış, ikinci baskısı çıkıyormuş, Subaşı’nın kitaptan elde ettiği gelir 700 bin TL imiş.

Sosyal medyadaki dalga geçmeleri, hakaretleri, taklitleri, dövünmeleri görmüşsünüzdür zaten, anlatmama gerek yok. Asıl konuşulması gereken de kitap değil bence, onca insanın bu komik PR çalışmasının peşinden sürüklenmesi zaten!

Bir kitaptan bu kadar para kazanıldığını nerede duydunuz gördünüz Allah aşkına? Neyse, ben işi sağlama aldım; Türkiye’nin en büyük yayın evlerinden ve kitap dağıtımcılarından biri olan dostuma açtım sordum. İşte anlattıkları… Kitap halihazırda 20 bin basılmış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şort takıntıları bitmedi arkadaş! 21 Temmuz 2019 | 147 Okunma Alaçatı’nın müzik derdi hiç bitmiyor 18 Temmuz 2019 | 62 Okunma Tweet’le özenmek mümkün olsaydı... 14 Temmuz 2019 | 42 Okunma İnternet tuzaklarına YEŞİLAY hamlesi 11 Temmuz 2019 | 20 Okunma Şeyma’nın kitap satışı okur yazarları gerdi! 07 Temmuz 2019 | 113 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar