Kralsın Cem Adrian!

Niye kral? Çünkü işi biliyor! Niye kral? Çünkü hem çok güzel dalgasını geçiyor hem de şahane bir yardıma vesile oluyor. Ne yapıyor? Sosyal medya hesabından gömlekli fotoğrafını...

Niye kral? Çünkü işi biliyor! Niye kral? Çünkü hem çok güzel dalgasını geçiyor hem de şahane bir yardıma vesile oluyor. Ne yapıyor? Sosyal medya hesabından gömlekli fotoğrafını paylaşıp altına da influencer’ların yaptığı gibi “Gömlek linkte” yazıyor.

Biliyor çünkü; hayatta en çok başkalarının hayatına, başkalarının yediğine, içtiğine, giydiğine musallat olanlar/merak edenler o linki tıklayacak! Peki linki tıklayanın karşısına ne çıkıyor?

Gömlek markasının sayfası değil, köy okullarına yardım projesi sayfası! Birileri “Böyle kral hareket görmedim” diye Twitter’a yazınca haberim oldu benim de. ‘Hakikaten kral hareketmiş’ dedim. Sonra da hemen Cem Adrian’ın linkini koyduğu @koyokullariyardimprojesi sayfasına girdim, baktım. Hatay’ın Kumlu ilçesinden bir anasınıfı öğretmeni yardım istemiş. “17 öğrencim var, çocukların çoğu taşımalı eğitimle okula geliyor.

Eski bir lojmanı ana okuluna çevirmek istiyoruz ama eksiklerimiz çok fazla” diyerek ihtiyaçları sıralamış. Ve ne mutlu ki, Cem Adrian ‘gömlek linki’ diye duyurunca ihtiyaçlar tamamlanmış. Sadece iki günde!!

Tabii Adiran’a teşekkür de etmişler. Bence ünlü olmak, böyle anlamlı işlere yaradığı zaman güzel zaten. Bu vesileyle hem Cem Adrian’a kralsın diyeyim, hem de imkanı olan ve yardım etmek isteyeni haberdar edeyim istedim. Hadi siz de kral olun!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sakin olun, izdiham yaratmayın lütfen! 25 Şubat 2021 | 86 Okunma Akrabanın hayırlısı! 21 Şubat 2021 | 329 Okunma Kralsın Cem Adrian! 18 Şubat 2021 | 93 Okunma Sevgiliyi anlama günü olsun bugün! 14 Şubat 2021 | 27 Okunma Sizin kaç aylık umudunuz var? 11 Şubat 2021 | 81 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar