Girişim hayaline para

Üniversiteli öğrencilerimizin girişimcilik cesaretini iş planlarıyla hayata geçiren ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’ platformunu duymayan öğrencimiz kalmasın.Sekizinci yılına giren, gençlerimizin beyinlerine...

Üniversiteli öğrencilerimizin girişimcilik cesaretini iş planlarıyla hayata geçiren ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’ platformunu duymayan öğrencimiz kalmasın.

Sekizinci yılına giren, gençlerimizin beyinlerine ve seslerine kulak veren, üstüne de para veren sosyal inovasyon proje fikirleri yarışması ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’in başından beri jüri üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu tip fırsatları ülkemizdeki tüm gençlere duyurmak hepimizin sorumluluğu. İşte bu sene kazananlar ve kazanma kriterleri.

FİKİRLER GERÇEK OLUYOR

Kredi Kayıt Bürosu (KKB), ‘İyi bir fikir, her şeyi değiştirir’ diyor ve üniversiteli gençlerin sosyal sorumluluk konusunda bilinçlenmesi, toplumsal ihtiyaçları fark etmeleri için yenilikçi fikirlerini gerçeğe dönüştürüyor. Bu sene; tarım, sağlık ve finansal teknolojiler kategorilerinde, Türkiye genelinde 64 farklı üniversiteden yaklaşık 700 proje kıyasıya yarıştı.

8 SENE ÖNCE BAŞLADI

Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdür Vekili Veysel Sunman, yarışmanın gelişimini şöyle anlatıyor: “KKB olarak, ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’ ile 8 sene önce; üniversiteli gençlerle birlikte; çağdaş, yaratıcı ve kendisine olduğu kadar topluma da değer katmayı hedefleyen bir platform oluşturmak amacıyla yola çıktık.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İkisinin arasındaki fark 16 Eylül 2021 | 24 Okunma Her yerde maske var, yerlerde maskeler… 12 Eylül 2021 | 41 Okunma Bu reklamı kabul buyurunuz efenim… 09 Eylül 2021 | 50 Okunma Urla neden dünyaya pazarlanmaz ki?! 05 Eylül 2021 | 137 Okunma Türk mutfağı dünyaya açılıyor 02 Eylül 2021 | 40 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar