Bu çocuklar hiçbir canlıya acımaz!

Adana’da hamile kediyi pitbull köpeğe parçalatan çocukların yaptığı şey kadar, yakalandıktan sonra söyledikleri de dehşet verici.. 13 yaşında üç çocuğun adliyeye giderken “Kediye...

Adana’da hamile kediyi pitbull köpeğe parçalatan çocukların yaptığı şey kadar, yakalandıktan sonra söyledikleri de dehşet verici..

13 yaşında üç çocuğun adliyeye giderken “Kediye hiç mi üzülmediniz?” diye soran gazetecilere, “Ben seni vursam bile üzülmem, kediye mi üzüleceğim” demesi hele! Cümleyi defalarca okudum..

Ağzım açık kaldı, içim sıkıştı. Utanma yok, pişmanlık yok, korkmak yok, uyduruktan da olsa yalan söyleyip sıyrılayım çabası bile yok yahu. Nasıl bir şey bu?

Bir çocuk nasıl bu hale gelebilir? Nasıl bir anne babası var bunların? Bu çok ciddi bir şey, çok büyütülmeli, tartışılmalı ama baktım da...

POSTA’dan başka meseleyi manşete taşıyan da görmedim. Ne oldu; artık kimse şaşırmıyor mu böyle şeylere? Hayvana işkence yapan hasta ruhlu çok fazla insan var tamam da bu yaşta böyle canilik, vurdumduymazlık normal mi geliyor herkese?

Savcılık kararı çıkana kadar ev hapsine alınmış bu çocuklar, ki çocuk demeye bin şahit ister, çıkınca adam öldürmez mi sanıyorsunuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bodrum'da korona falan yok! 09 Temmuz 2020 | 147 Okunma Ozan Güven yalnız değildir! 05 Temmuz 2020 | 2 Okunma Bodrum’daki 370 TL’lik döner parası olana! 02 Temmuz 2020 | 110 Okunma Fazla mı hızlı normalleştik ne? 28 Haziran 2020 | 80 Okunma Babalar Günü’ne dair… 21 Haziran 2020 | 79 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar