Acımazsınız!

Geçen yıl nisan ayında üçüncü kez anne olan Cambridge Düşesi Kate Middleton; doğumdan saatler sonra hastane önünde, son derece şık ve bakımlı şekilde, basına gülümseyerek poz veriyordu......

Bütün dünya onu alkışlarken, kısa sürede toparlandığı için herkes onu hayranlıkla izlerken, tek bir kişi o görüntüleri gerçekçi bulmuyordu: Dünyaca ünlü oyuncu Keira Knightley.

Kendisi de kısa süre önce doğum yapmıştı ve Düşes’i çocuk doğurmakla ilgili ‘kanlı sancılı gerçekleri gizlemekle’ suçluyor ve şöyle diyordu: “Acılarımızı, vücudumuzun bölündüğü gerçeğini sakla, göğsümüzden süt sızmasını sakla, hormonlarımızın değiştiğini sakla.

Şık görün Kate! Yedi saat önce kan ve çığlıklar içinde verdiğin mücadeleyi sakla, poz ver!” Böyle diyordu ve dünyanın en gerçekçi itirazıydı belki de. İçinden canlı çıkarmış bir kadının hemen eski haline dönmesinin beklenmesi büyük acımasızlık gerçekten.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir erkek daha karısını öldürsün diye serbest 08 Eylül 2019 | 1 Okunma Bale biletlerinin 1.5 dakikada tükendiği ülke! 05 Eylül 2019 | 348 Okunma En sanatsal eylül! 01 Eylül 2019 | 3 Okunma Bilge’nin kiteboard okulunda ne işim var? 29 Ağustos 2019 | 30 Okunma Gerçekten yetti artık şu duyar kasmalarınız 25 Ağustos 2019 | 4 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar