Yerli ve milli platform

Exxen, Acun’un yeni kanalının ismi. Muhtemel uluslararası havası olsun istendi. İlk ben yazdım, temmuz ayında ufak bir yorum da yaptım ne olabileceğine dair platformun. Epey bir dizi yapım işine girecekler.

Exxen, Acun’un yeni kanalının ismi. Muhtemel uluslararası havası olsun istendi. İlk ben yazdım, temmuz ayında ufak bir yorum da yaptım ne olabileceğine dair platformun. Epey bir dizi yapım işine girecekler. Dikkatimi çeken Özgü Namal oldu. 2013 yılında bırakmıştı. Çok yeni eşini kaybetti. Büyük bir acı. Listeye bakınca büyük sürpriz olarak bu işi gördüm. “Daha bu için buzdağının görünen yüzü” dediler. Sadece kendi işleri olacak. Mesela benim duyduğum, dışarıdan film alınmayacak. Kendi yapımları olacak. Yine kulağıma gelen, içerikler “Ailenin izleyebileceği kıvamda olacak” sözü aslında büyük rakibin dizi içeriklerine de bir gönderme!

‘Rahatlıkla izlenebilecek’

Geçenlerde ülkemize yeni giriş yapan dijital platformu izlemek istedik. “Akıllı televizyon değil, kutu almanız gerekiyor izlemek için” dediler. Şimdi bizim televizyon da iyi bir marka yani. Hani çok da eski değil. Bir platformu, televizyondan izlemek için kim oturup yenisini alır?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir önemli oyuncu dizideydi 29 Ekim 2020 | 82 Okunma İzleyici canlı yayın istiyor 28 Ekim 2020 | 85 Okunma Salgın dizileri fena etkiledi 27 Ekim 2020 | 174 Okunma Dizinin tanııtım müziği büyüledi 25 Ekim 2020 | 120 Okunma Kurallar koyarız soruları sorarız 23 Ekim 2020 | 37 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar