WHATSAPP NE İŞLERE YARIYOR?

WhatsApp, arkadaş grubu kurup, gün boyu konuşmak değil. Meğer dünya işleri de burada halloluyormuş. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ‘CNN Türk Gazete’ programındaydı. Irak’la yumurta krizi var. “Tekrar ben bakanla...

WhatsApp, arkadaş grubu kurup, gün boyu konuşmak değil. Meğer dünya işleri de burada halloluyormuş. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ‘CNN Türk Gazete’ programındaydı. Irak’la yumurta krizi var. “Tekrar ben bakanla WhatAspp’tan yazıştım. Geçici olduğunu söyledi” dedi. WhatsApp ve Twitter deyip geçmeyeceksin! 

‘Haftada 2-3 gün et yerim’
Önemli bir cümle... ‘Yaparsın Aşkım’da yarışmacı Fahri kardeşimiz, “Eti çok severim bu arada... Haftada 2-3 kere et yerim” dedi. Eşi de ‘İlker Bey her gün et istiyoor” diye söylendi. Böyle cümleleri duymak tabii ki sevindiriyor. İstedikleri kadar et yiyebilenlerin olmasını görünce, ev ahalisi, “Güzel şeyler de oluyormuş” dedi. 

Çekirdek çitlemek pahalı 
FOX’ta haberi vardı, Çin’den sonra kişi başına en çok çekirdek çitleyen millet biziz. Parklarımız ve bahçelerimiz aslında durumu çok güzel anlatıyor. Hatta ara sokaklar bile... Artık pahalı, kilosu geçen yıl 10-12 TL’ymiş, şimdi 16 liraya çıkmış. Olsun, biz yine çitleriz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir dizi nasıl ilgi çeker? 17 Temmuz 2019 | 203 Okunma En çok izlenen Türk dizisi... 16 Temmuz 2019 | 217 Okunma Romantik komedilerin rekabeti 15 Temmuz 2019 | 67 Okunma WHATSAPP NE İŞLERE YARIYOR? 14 Temmuz 2019 | 130 Okunma DİZİLERDE KADIN OYUNCU YAŞI BÜYÜDÜ 12 Temmuz 2019 | 138 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar