Ünlü çocuğu ama yetenekli

Sadakatsiz’ de Selçuk ‘psikopat hali’ ile dikkat çekiyor. Ev ahalisi, “Gerçek hayatta böyle midir?” diye sordular o derece.

‘Sadakatsiz’ de Selçuk ‘psikopat hali’ ile dikkat çekiyor. Ev ahalisi, “Gerçek hayatta böyle midir?” diye sordular o derece. Anne Şevval Sam, baba Metin Tekin. “Bir sıfır önde başladı” diyorlar. Tarık Emir Tekin tabii ki bir adım önde olabilir. Ama yeteneğiyle farkını ortaya koydu. Bundan böyle kendisini başka projelerde göreceğiz gibime geliyor.

ÖDÜLE ADAY DİZİMİZE DESTEK

NATPE, 1963 yılında kurulmuş ABD’li bir televizyon yapımcıları birliği. NATPE Miami, önemli bir televizyon içerik organizasyonu. Dünya pazarında etkilidir. Şimdi ‘Global Demand TV Awards’ diye bir ödül vermeye başladı. Dünya çapında içerik araştırmaları yapan bu sektörün kabul edilir veri ve araştırma şirketi Parrot Analytics ile gerçekleştiriyor. Bu yarışma sanal. Amaç, dünyadaki en popüler TV programlarını ödüllendirmek. 
Kategoriler arasında ‘Tarihi Diziler’de ‘Diriliş Ertuğrul’ adaylardan... ‘Chernobyl’, ‘Outlander’, ‘The Crown’ ve ‘Viking’ ile çekişiyor. Dizi ve yapımlar izleyici beğenilerine göre belirleniyor. Jüri yok. Birinci gelen oylara göre belirlenecek. Rakiplere bakınca ‘Diriliş Ertuğrul’un aralarına girmesi çok önemli...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Şarkı yazmak benim ağlama duvarım' 09 Ocak 2022 | 30 Okunma Ekran kendisiyle yüzleşiyor 06 Ocak 2022 | 89 Okunma HANGİ FİLMLERE RAĞBET VAR 05 Ocak 2022 | 110 Okunma NE DEDİYSEK... 04 Ocak 2022 | 144 Okunma Yılbaşı gecesi notları 03 Ocak 2022 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar