Solo sırası Kaan’da

‘Hekimoğlu’nda tam da böyle bir durum vardı. Yayınlandığı günden bu yana ekibin içinde eksik olmayan Dolapdere’yi hastalığı ve yüzleşmesi ile baş başa bulduk.

‘Hekimoğlu’nda tam da böyle bir durum vardı. Yayınlandığı günden bu yana ekibin içinde eksik olmayan Dolapdere’yi hastalığı ve yüzleşmesi ile baş başa bulduk. Dizi, “Hadi bakalım sıra sende Kaan Yıldırım, göster kendini” dedi. Ve oyunculuk solosu başladı.

Ev ahalisi, “Geçmişiyle sorunları ve sakladıkları hep yüzünde vardı ve bunu bize yansıtıyordu her zaman” dedi. Soluksuz izledik onun solosunu.

Yıldırım’ı beğeniyoruz. ‘Ulan İstanbul’ sonrası ‘Halka’ dizileri... Samimiyetle söyleyeyim bir tek Hadise ile olan ilişkilerinden pek memnun kalmadı ev ahalisi. Kendi hayallerindeki ve izledikleri Kaan Yıldırım ile Hadise’yi bir türlü yakıştıramadılar. Aynadaki hallerle odadaki haller farklıdır. Biz aynadakini izliyoruz ve ona göre fikir yürütüyoruz. Eh, bizden de böyle yapmamız isteniyor zaten... Bu arada Hadise bir mesaj atarak bizleri son durumdan haberdar etti. Ayrılmışlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Şarkı yazmak benim ağlama duvarım' 09 Ocak 2022 | 30 Okunma Ekran kendisiyle yüzleşiyor 06 Ocak 2022 | 89 Okunma HANGİ FİLMLERE RAĞBET VAR 05 Ocak 2022 | 110 Okunma NE DEDİYSEK... 04 Ocak 2022 | 144 Okunma Yılbaşı gecesi notları 03 Ocak 2022 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar