Şaşırmadım!

‘Bay Yanlış’ final yapıyor. Şaşırmadık. Özetle, bu yılın ‘romantik komedileri’ açmadı... Bu arada yurt dışı satışlarıyla amaca ulaşıldı diyebiliriz. Daha iyi bir senaryoyla her bir ‘romantik komedi’ dizimizin izlenmesi farklı olabilirdi.

‘Bay Yanlış’ final yapıyor. Şaşırmadık. Özetle, bu yılın ‘romantik komedileri’ açmadı... Bu arada yurt dışı satışlarıyla amaca ulaşıldı diyebiliriz. Daha iyi bir senaryoyla her bir ‘romantik komedi’ dizimizin izlenmesi farklı olabilirdi. ‘Gençliğim Eyvah’ da final kararı aldı. Dizi başladığında “Yeni iş ‘Gençliğim Eyvah’ başladı. Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca ve Beyti Engin bir yanda, genç arkadaşlar diğer yanda! Senaryo, ah senaryo!” diye yazmışım.

FUTBOLU İZLEMEK ZEMİNDE BAŞLAR

Bizim lig maçları arasında ya da başlamadan önce, “Bakalım ne oluyor?” diye kumandayla diğer liglerin maçlarına bakıyorum. Halı gibi sahalar. Bizde başlıyor maç ‘yeter ki top sekmesin’ standardına razıyız. Çoğu yeni stat.

Son Galatarasay-Fenerbahçe maçında Ali Sami Yen Stadı’nın zemini evlere şenlikti. Trabzon, Antalya, Göztepe de öyle. İkinci ligde bir Ankaraspor-Adana Demir maçı vardı ki, sorma gitsin. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir zamanlar köyler kasabalar vardı 21 Ekim 2020 | 113 Okunma ‘Yeni Hayat’ devam 20 Ekim 2020 | 106 Okunma ‘Masterchef’te pişiyor evler acıkıyor! 19 Ekim 2020 | 131 Okunma Bu kalp seni unutur mu? 18 Ekim 2020 | 82 Okunma Kadının erkeği sevmesi üzerine 16 Ekim 2020 | 185 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar