Sadakatsiz sadakatli!

Ev ahalisinin izlediği dizilerden biri... Bittiğinde son bölüm şöyle dediler: “Sadakatsizlik ettiği kadına sadakatli olmaya başladı adam. Bu durum da pek bir göze sokuluyor.”

Ev ahalisinin izlediği dizilerden biri... Bittiğinde son bölüm şöyle dediler: “Sadakatsizlik ettiği kadına sadakatli olmaya başladı adam. Bu durum da pek bir göze sokuluyor.” Volkan, Derin’den çok Asya’yı görüyor. Hele Ali’nin, “Baba sen bu akşam burada kal” cümlesi! Bu çok fazla içli dışlı olmalar dizinin o gizemli, rahatsız eden, ters köşe yaptıran halini yontuyor.

‘MASUMLAR APARTMANI’ YEŞİLÇAM’A DOĞRU...

İlk bölümleri merakla izledik. Obsesif kompulsif bir aile portresi pek yazılmamış bir senaryoydu. Hele oyuncular da bu işi çok iyi kotarınca, ortaya izlenesi bölümler çıktı. Fakat sonra bu senaryoya ‘Yeşilçam sosu’ katalım dediler. 
Yine de kabul etmek lazım, işin ‘çekim işçiliği’ takdir edilesi bir kıvamda. Naci (Tansel Öngel) ses tonu ve duruşuyla hani dersine girmek için can atacağın öğretmen adayı. Bazı öğrencileri sevmese de... Yeni dahil oldu ve bu haliyle gördüğüm, izleyicinin yeni favorisi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Şarkı yazmak benim ağlama duvarım' 09 Ocak 2022 | 30 Okunma Ekran kendisiyle yüzleşiyor 06 Ocak 2022 | 90 Okunma HANGİ FİLMLERE RAĞBET VAR 05 Ocak 2022 | 110 Okunma NE DEDİYSEK... 04 Ocak 2022 | 144 Okunma Yılbaşı gecesi notları 03 Ocak 2022 | 56 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar