Kadının erkeği sevmesi üzerine

Ev ahalisi, ”Bak, Asya Nil’e akıl verdi. Kendisi de aynı şeyi yaptı” dedi ‘Sadakatsiz’in bazı sahnelerine ilişkin... Nil sevgilisinden şiddet görüyor. Asya evine gittiğinde ağzı burnu kan içindeydi.

Ev ahalisi, ”Bak, Asya Nil’e akıl verdi. Kendisi de aynı şeyi yaptı” dedi ‘Sadakatsiz’in bazı sahnelerine ilişkin... Nil sevgilisinden şiddet görüyor. Asya evine gittiğinde ağzı burnu kan içindeydi. Aldı onu hastaneye getirdi tedavisini yaptı. Nil, “Kötü biri değil. Ben onu iyileştireceğim. Yaralı biri o” diyordu. “Öldürecekti seni” diyor Asya. “Öldürmez. Çünkü onu seviyorum, o da beni seviyor.”

Yine de seviyorum seni!

Daha sonraki sahnelerden birinde Asya ile Volkan kahvaltı masasında. “Başka bir kadın var, değil mi?” diye soruyor Asya. “Bir ilişkin olduğunu itiraf edersen ve bu ilişkiyi bitirirsen, seni affedebilirim” diye ekliyor Asya. Hatta kendince gerekçelerde sunuyor Volkan’a; “Sadece öylesine bir çekim değil mi? (...) Affetmek zor ama aşarız...” Ve finali yapıyor; “Galiba aslında bütün bunları yapmış olsan bile hâlâ seni seviyorum’. Nil’e akıl veriyordu halbuki biraz önce. Tüm tehditler, dayaklar karşın “O beni seviyor” demesine anlam verememişti. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Salgın dizileri fena etkiledi 27 Ekim 2020 | 170 Okunma Dizinin tanııtım müziği büyüledi 25 Ekim 2020 | 115 Okunma Kurallar koyarız soruları sorarız 23 Ekim 2020 | 36 Okunma Finalin de raconu olur 22 Ekim 2020 | 76 Okunma Bir zamanlar köyler kasabalar vardı 21 Ekim 2020 | 133 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar