İki iyi dizi...

Kanal D az ve de öz dizilerle gidiyor. Üç dizisi var. Üçünün ortak özelliği ‘uyarlama’ olmaları. Diyecekler şimdi, “Bizim senaristler hikaye bulamıyor mu?”... Hikayede tıkandığımız bir gerçek. Kanal d az ve de öz dizilerle gidiyor.

Kanal D az ve de öz dizilerle gidiyor. Üç dizisi var. Üçünün ortak özelliği ‘uyarlama’ olmaları. Diyecekler şimdi, “Bizim senaristler hikaye bulamıyor mu?”... Hikayede tıkandığımız bir gerçek. Kanal D az ve de öz dizilerle gidiyor. Üç dizisi var. Üçünün ortak özelliği ‘uyarlama’ olmaları. Diyecekler şimdi, “Bizim senaristler hikaye bulamıyor mu?”... Hikayede tıkandığımız bir gerçek. Bu kadar uzun diziler için hikaye bulmak zor. ‘Hekimoğlu’na alıştık ve kendi mecrasında gidiyor. İki yeni dizi bu listeye eklendi; ‘Yeni Hayat’ ve ‘Sadakatsiz’...  Ev ahalisi ‘Yeni Hayat’ın son bölümünü yarım izlemişti. Tekrarında kaldığı yerden bölümü bitirdi. Akıcı bir konusu var. Gündüz dizi tekrarları hiç izlenmez, “Nasıl olsa kaldığımız yerden devam ederiz anlarız konuyu” diye geçiştirilir. ‘Yeni Hayat’ ta böyle olmadı. Çünkü merak hakkını veriyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dizinin tanııtım müziği büyüledi 25 Ekim 2020 | 113 Okunma Kurallar koyarız soruları sorarız 23 Ekim 2020 | 36 Okunma Finalin de raconu olur 22 Ekim 2020 | 72 Okunma Bir zamanlar köyler kasabalar vardı 21 Ekim 2020 | 132 Okunma ‘Yeni Hayat’ devam 20 Ekim 2020 | 125 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar