‘DR House' yerlisi hangi kanalda?

Bir ‘Dr. House’, sekiz yıl ABD’de oynayan (2004 - 2012), bizde de epey izleyici kitlesi olan bir dizi. Dünyada da ‘tanınmış diziler’ listesinde bulunur...

Uyarlaması çekilecek diye söylentiler çıkmıştı. Bu, doğru. Projenin uyarlama hakkını Karga7 Turkey aldı. Yapım TV 8’de yayınlanacak. Prensipte anlaşma sağlandı. Uyarlama önemli ve riskli. Çünkü bu karakter hayli uçlarda dolaşıyor. ‘Türk örf ve aile yapısına uygun’ olması lazım! Kulağıma gelen, Berkun Oya senaryoyu yazacak. Hemen dip notu vereyim; Oya’nın en son dizi işi ‘Masum’du ve pek bir severek izlemişti ev ahalisi. Hani ön yargı olabilir ama bu işin altından kalkar diye düşünmüyor değilim. Peki kimlerin adı geçiyor?
Olursa ekip iyi 
Ozan Güven, Timuçin Esen ve Okan Yalabık ekip için adı geçenler. Valla ben bu üç ismi de beğeniyorum. Biriyle kesin anlaşma sağlandı diyebilirim. 
Ha reyting ne olur? TV8 tam olarak ‘dizi izlenen kanal’ hüviyetine kavuşamadı. ‘Survivor’ kanalı görüntüsünü hâlâ  tam üzerinden atamadı. ‘Dr. House’ uyarlaması sürpriz yapabilir diyelim.  


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Özel TV'lere yardım yok mu? 02 Nisan 2020 | 56 Okunma Ekranda sinyal tetikte! 01 Nisan 2020 | 118 Okunma Ev halinde 'prime time' 31 Mart 2020 | 50 Okunma ULTRA MARATONCU: ‘ARABA GİBİYİM’ 30 Mart 2020 | 186 Okunma CNN Türk'te uyarmıştı 29 Mart 2020 | 269 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar