Dizi ayrıntılarda mevcuttur

Mesajları ayrıntılarda bulunur; ‘Sadakatsiz’. Dizi, Kore’den uyarlama. Kimden olursa olsun, kopya da çekilmiş olsun, her ülkede durum benzerdir.

Mesajları ayrıntılarda bulunur; ‘Sadakatsiz’. Dizi, Kore’den uyarlama. Kimden olursa olsun, kopya da çekilmiş olsun, her ülkede durum benzerdir. ‘Asya aslında Eyşan, dizide inandırıcı oynamıyorlar, senaryo uyarlaması olmamış’ ne söylerseniz söyleyin, bir gerçeğin altını o yemek sahnesi ayrıntılı anlattı. 

Kadının isyanı, erkeğin sistem içinde egemen olma isteği iş ve ilişki ağında, bir başka kadının düzen içindeki erkekle birlikteliğinin çıkmazı, zenginliğin bir anda yaldızlarının dökülmesi... Toplum tutuculuk girdabında yuvarlandıkça kadınının ‘her kötülüğün sebebi’ olarak gösterilme kat sayısı artıyor. Eğitimsizlik, parasızlık sosları ile erkeklik gurur kendini, dayakta, silahta, şiddette buluyor. Her karakterin kırıntılarından bir bütün çıkıyor. Bunca tantanadan sonra sanki bir şey olmamış gibi yeni baştan başlayan bir dizi mi olacak? 

Fotoğrafa biraz da içeriden bakmak lazım. ‘Sadakatsiz’ karakterleri ve konuşmaları ile ortaya hiç de boş olmayan bir çerçeve çıkarıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizim dizilerde müzisyen olmak 24 Kasım 2020 | 0 Okunma ‘Bir annenin günahı’ 23 Kasım 2020 | 0 Okunma Yazan başka, oynayan başka 22 Kasım 2020 | 0 Okunma ‘Hekimoğlu’ ferahladı 20 Kasım 2020 | 0 Okunma ‘Sadakatsiz’, ‘Dr. Foster’ın tahtına göz dikti! 19 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar