Bütün güzeller burada

Hekimoğlu: “Stockholm’ü zerre kadar merak etmiyorum. İkincisi, İsveçli bütün güzeller Antalya’da” dedi. O, Tan gazetesi zamanıydı. Ya da bize öyle söylerlerdi! Acı var mı? ‘Kırmızı Oda’ için ev ahalisi, “Acıklı sahnelerden nasıl daha fazla...

Hekimoğlu: “Stockholm’ü zerre kadar merak etmiyorum. İkincisi, İsveçli bütün güzeller Antalya’da” dedi. O, Tan gazetesi zamanıydı. Ya da bize öyle söylerlerdi!

Acı var mı?

‘Kırmızı Oda’ için ev ahalisi, “Acıklı sahnelerden nasıl daha fazla faydalanabiliriz. Dert, olayı vermek değil” diyor. Ben, “Bizim millet sever acıyı ne kadar verirsen, o kadar makbul” dedim. Sevgili Reha Muhtar’ın “Acı var mı acı?” sorusunun akıllarda kalmasının bir sebebi de bu olsa gerek!

Hücum pres kimi hatırlattı?

Milli takım presi Almanya’nın kalesi önünde yaptı. TRT Spor’da Veli Yiğit: “Hücum pres genlerimizde var” dedi. Bu ‘hücum pres’ tarifi rahmetli babamı (Doğan Koloğlu) hatırlattı. “Hücum futbolu” dedi diye yemediği laf kalmamıştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir önemli oyuncu dizideydi 29 Ekim 2020 | 89 Okunma İzleyici canlı yayın istiyor 28 Ekim 2020 | 85 Okunma Salgın dizileri fena etkiledi 27 Ekim 2020 | 174 Okunma Dizinin tanııtım müziği büyüledi 25 Ekim 2020 | 120 Okunma Kurallar koyarız soruları sorarız 23 Ekim 2020 | 37 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar