‘Arka Sokaklar’: Yeni oyuncuların ortak özelliği

‘Arka Sokaklar’a üç yeni karakter ve üç yeni oyuncu katılıyor. Sevi Demirçivi devlet tiyatrosu oyuncusu. Onu belki de bu dizide keşfedeceğiz diyelim. Ümit karaterinde.

‘Arka Sokaklar’a üç yeni karakter ve üç yeni oyuncu katılıyor. Sevi Demirçivi devlet tiyatrosu oyuncusu. Onu belki de bu dizide keşfedeceğiz diyelim. Ümit karaterinde. ‘Arka Sokaklar’a üç yeni karakter ve üç yeni oyuncu katılıyor. Sevi Demirçivi devlet tiyatrosu oyuncusu. Onu belki de bu dizide keşfedeceğiz diyelim. Ümit karaterinde. ‘EDHO’nun Nevzat’ı Emre Törün, Civan karakteri ile geliyor. Törün önce baleyle başladı sonra konservatuvar tiyatro bölümünde eğitimini tamamladı. Acaba dansçı özelliği hiç düşünülmez mi dizilerde? Rabia Kaya’yı, ‘Kara Para Aşk’, ‘Yedi Güzel Adam’, ‘Cinayet’, ‘Çalıkuşu’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ ve ‘Kanıt’ dizilerinde izledik. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. Kick-boks bilen bir isim. Bakalım ‘Arka Sokaklar’da bu özelliği gelecek mi? Üç eğitimli oyuncu. En önemli özellikleri ne dediklerinin anlaşılması. Eh bunun eğitimini alıyorlar! Ses tonu bir de... Seslendirmeyi oyuncular kendileri yapınca bazıları mesela hayli ‘cırtlak’ olabiliyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Konu ilginç ama... 02 Aralık 2020 | 39 Okunma Gerçeğin şovu 01 Aralık 2020 | 131 Okunma ‘Haberci’ yeni kanal ile geliyor 30 Kasım 2020 | 638 Okunma Küba mahallesi 29 Kasım 2020 | 35 Okunma Anladığın dilden konuşurum! 27 Kasım 2020 | 94 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar