Aliço'dan başka rolde oynayamaz!

Dizinin mesajı üstü kapalı böyleydi. ‘Menajerimi Ara’, dizi sektörünü anlatıyor. Her bölümde bir tanıdık oyuncu bir yerde kendini oynuyor. Bu hafta Rıza Kocaoğlu konuktu. Şu sıralar ‘Çukur’un Aliço’su olarak seyircinin hafızasında.

Dizinin mesajı üstü kapalı böyleydi. ‘Menajerimi Ara’, dizi sektörünü anlatıyor. Her bölümde bir tanıdık oyuncu bir yerde kendini oynuyor. Bu hafta Rıza Kocaoğlu konuktu. Şu sıralar ‘Çukur’un Aliço’su olarak seyircinin hafızasında. Senaryo icabı yeni bir film çekiyor ve menajeri de Feris. Rolü, plazada çalışan kırılgan karaktere sahip bir erkek. Kıyafetlerini çıkarmadan görüşmeye geliyor. 

“Rolünü bu kadar aşırı ciddiye almanı takdir ediyorum. Biz sırf bu filmde oynayabilmen için diziden izin aldık” diyor Feris. “Ben ‘Çukur’un Aliço’suyum böyle bir dünyayı, böyle bir karakteri bırakıp, kırılgan yapıya sahip bir rolü oynamak istemiyorum” diyen aslında Rıza kardeşimiz değil; senaryo... Daha sonraki karelerde daha karikatürize bir Rıza Kocaoğlu, ‘Aliço’dan başka rol oynayamaz’ sahneleri var. ‘Çukur’un yönetmeniyle olan sahne tavan. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Finalin de raconu olur 22 Ekim 2020 | 33 Okunma Bir zamanlar köyler kasabalar vardı 21 Ekim 2020 | 115 Okunma ‘Yeni Hayat’ devam 20 Ekim 2020 | 106 Okunma ‘Masterchef’te pişiyor evler acıkıyor! 19 Ekim 2020 | 131 Okunma Bu kalp seni unutur mu? 18 Ekim 2020 | 82 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar