Ağlatan sahne üzerine...

Duygusal sahneleriyle etkilemek... Bütün dizilerin, filmlerin ve şarkıların hayalidir. Bir sahne, bölüm ve şarkı sayısız görüntü ve notaların içinden çıkar ve alıp götürür.

Duygusal sahneleriyle etkilemek... Bütün dizilerin, filmlerin ve şarkıların hayalidir. Bir sahne, bölüm ve şarkı sayısız görüntü ve notaların içinden çıkar ve alıp götürür. Çok nadir ve çok kıymetlidir aslında ağlatmak. Ağlamanın ne olduğunu çok iyi bilen çok derinden yaşayan bir ülkeyiz aslında. 

Sevinçlerin ama çokça acıların gözyaşlarıdır. Çok konuştum, nereye geleceğim?

‘Hekimoğlu’nun son bölümüne... Küçük kanserli kız Elif (Gökçen Bilge Çiftçi) ile Hekimoğlu arasındaki konuşmalar, çok riskli bir ameliyatın öncesinde. “Ölmek isteyip istemediğimi mi soruyorsunuz?” diyor Elif. “Kimse ölmek istemez. Mühim olan nasıl öleceğin. Ne kadar acı çekeceğin?” diyor Hekimoğlu ve soruyor, “Bitsin ister misin bütün bunlar?” Yanıt: “Ben sırf yoruldum diye annemi terk edemem.” Sözcükler ne kadar özenle seçilse de inandırmıyorsa olmaz o gözyaşı akmaz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Şarkı yazmak benim ağlama duvarım' 09 Ocak 2022 | 30 Okunma Ekran kendisiyle yüzleşiyor 06 Ocak 2022 | 90 Okunma HANGİ FİLMLERE RAĞBET VAR 05 Ocak 2022 | 110 Okunma NE DEDİYSEK... 04 Ocak 2022 | 144 Okunma Yılbaşı gecesi notları 03 Ocak 2022 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar