Zulümle abad olunmaz..!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Geçen haftaki yazımızda “Yalanla abad olunmaz!” başlığı altında “yalan” konusunu kaleme almıştık!

Yalan, zulmün kapısının anahtarı olduğu için bu hafta da ‘’zulüm’’ kavramını;  zulümle abad olunmaz!” serlevhası altında  ele alalım istedik.

Allahımızın, elçileri Peygamberleri yoluyla gönderdiği Yüce İslam Dinimiz her türlü zulmü, yani haksızlığı, işgali, sömürüyü, şiddet ve baskıyı ortadan kaldıracak yegâne ilaçtır! Ve tek çaredir!

Canlı ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Efendimizin (sav) düşmanlarına dikkat! 21 Ocak 2022 | 185 Okunma “Güneş balçıkla sıvanmaz!” 14 Ocak 2022 | 157 Okunma “Baş eğmedik ve asla eğmeyeceğiz!” 07 Ocak 2022 | 589 Okunma Akıl tutulması! 31 Aralık 2021 | 327 Okunma Çareyi özledim! 24 Aralık 2021 | 310 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar