Yılmak yok! Yorulmak Yok! Yola devam inşallah!

Bismillahirrahmanirrahim  Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere...

Bismillahirrahmanirrahim 

 Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyt’ine, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Allah’ımızın (c.c) yardımıyla iki yüz yetmiş kiloluk top mermisini İman gücüyle kaldırarak Çanakkale’mizi geçilmez yapanlardan Seyyid Onbaşı Ali Çabuk Gazimiz, zaferden sonra ölene kadar Balıkesir’in Havran İlçesinin Çamlık Köyünde Hamallık yaparak yaşayan bir Kahraman!

Maraş’ımızı, Fransız Zalim ve Katillerinden temizleyenlerin ilk kıvılcımını Sütçü İmam yakmıştı! Biz Sütçü İmamı, “İmam” yani Hoca sanırdık. Meğer İsmi İmam imiş! 

Ve İşgalden sonra Maraş Belediyesinde odacılık (temizlik vs.) işlerinde çalışarak hayatını devam ettirmiş bir Kahraman imiş!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni partiye değil, hak ve adaletle yeniden dirilişe ihtiyaç var! 19 Temmuz 2019 | 772 Okunma İnkılâbı Rahman yapar!  Darbeleri ise Şeytanlar! 12 Temmuz 2019 | 236 Okunma 15 Temmuz Zafer Bayramı! 05 Temmuz 2019 | 298 Okunma “İsraf eden, İflas eder!” 28 Haziran 2019 | 1.655 Okunma İstanbullular İstanbul’a sahip çıkacak ve yalan yenilecek İnşAllah! 21 Haziran 2019 | 354 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar