Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim…

 Allah’ımızın lütfu, inayeti ve yardımıyla aziz milletimiz; karanlık şeytani düzenler karşısında can feda bir mücadeleyle rızaenlillah, fisebilillah saf tutmuş, bu safta el bağlamış...

 

Allah’ımızın lütfu, inayeti ve yardımıyla aziz milletimiz; karanlık şeytani düzenler karşısında can feda bir mücadeleyle rızaenlillah, fisebilillah saf tutmuş, bu safta el bağlamış, boyun bükmüş eren olmuş, kılıç kuşanmış alperen olmuş, hırka giymiş kalperen olmuş, at binmiş; serden, yeri gelmiş candan, canandan vazgeçmiş ve bu fedakarlığı nedeniyle de batıl-habis-şeytani düzenlerin hep hedefi olmuştur.
Özellikle son üç asırdır siyasi, iktisadi ve ilmi sahalarda siyon-haç-nifak zihniyetleriyle mücadelemiz durmamış, kıyasıya devam etmiştir! Ve Kıyamete kadar da devam edecektir! Ehl-i Salib teyakkuzda ve uyanıkken uyumak, gaflet ve aramızdaki kavgalar maskaralıktır!
Zira duracak ve oturacak zamanımız yoktur!
Hem de hiç yoktur! 

Bu sebeple her şeyi iktidardan bekleme gafletinden kurtulup milli muhalefeti ve iktidarıyla hepimiz içimizdeki hesabi mal ve makamkolik kargaları her yerden kovmakla sorumluyuz! Ayrıca her kurum ve kuruluşta, içindeki habis zihniyetlileri ayıklamakla sorumludur!   

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhafızı biziz! Biz koruyacağız! Saldırılanlara sarılacağız! 27 Ocak 2023 | 250 Okunma Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim… 20 Ocak 2023 | 318 Okunma Manevi ‘’Deflasyon!’’ durdurulmadan! 06 Ocak 2023 | 182 Okunma Yılbaşında, Hilal mi!? Haç mı!? 30 Aralık 2022 | 270 Okunma Ocaklarımızı söndürmeyelim… 23 Aralık 2022 | 470 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar