“Söz konusu Din ve Vatansa!”

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

1. ve 2. Dünya Savaşlarının çıkmasına sebep olan gerekçelerden daha fazlası bugün maalesef vuk’u bulmuş ve kalben istemediğimiz 3. Cihan Harbi için tüm şartlar artık karanlık eller tarafından oluşturulmuştur! Korkarım ki bu savaş kapımızdadır!

ABD ve müttefikleri istese de, istemese de; Türkiyemiz kendisini ve Mazlum Coğrafyamızı Katar gibi dost ülkelerle bir ve beraber olarak koruyacaktır.

Türkiye vatanı çok pahalı bir vatandır! Onu korumak bedel ister! Birlik ister! Fedakârlık ister! Unutmayalım ki, Düşman uyanıkken uyumak maskaralıktır!  Ve ihanettir!

Din, Devlet ve Vatan söz konusu olduğu zaman akan sular durur! Durmalıdır!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maddi ve Manevi Depremlerle Hepimiz Tehlike Altındayız! 24 Ocak 2020 | 153 Okunma Hepimiz tehlike altındayız! “Çamur at, tutmazsa Arena alçaklığı devam ediyor!” 17 Ocak 2020 | 311 Okunma Bir “Leş” olmadan! Birleş! 10 Ocak 2020 | 154 Okunma “Aman Libya’ya Dikkat!” 03 Ocak 2020 | 522 Okunma “Yılanbaşı Noel Mandacılığına Hayır!” 27 Aralık 2019 | 179 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar