Nesillerimizin nisyanına ve isyanına dikkat!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize, din ve vatan muhafızı şehid ve gazilerimize salat ve selâm olsun! 

Çok özlediğimiz ve adeta mumla aradığımız adil bir Hukuk Devleti’nin inşası ancak manevi ilkelere, maddi tedbirlere ve ahlaki değerlere bağlı nesillerle mümkündür! Bu gerçeği bilen Şeytan ve yandaşları Siyon-Haç ve nifak ittifakı tüm dünyada din, ırk ve mezheb ayırımı yapmadan nesil erozyonuna acımasızca devam ediyorlar! 

Nesillerimizi, kimini Filistin, Afganistan, Arakan, Irak, Suriye, Yemen ve Ukrayna’da yaptıkları gibi genç-yaşlı ayırmadan savaşlar yoluyla yok ediyorlar! 

Kimini DNA’sını değiştirdikleri hormonlu gıdalar ve ilaç sandığımız ürettikleri zehirler yoluyla yok ediyorlar! 

Kimini kültür emperyalizminin ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim… 20 Ocak 2023 | 317 Okunma Manevi ‘’Deflasyon!’’ durdurulmadan! 06 Ocak 2023 | 181 Okunma Yılbaşında, Hilal mi!? Haç mı!? 30 Aralık 2022 | 246 Okunma Ocaklarımızı söndürmeyelim… 23 Aralık 2022 | 469 Okunma Cezaya sevinmek! 16 Aralık 2022 | 668 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar