Ne zaman hoş geleceksin?

Bismillahirrahmanirrahim Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î...

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun! 

19 Mayıs 2017’de kaleme aldığımız ‘Ne zaman hoş geleceksin?’ başlıklı yazımızı,önemine binaen revize ederek siz okuyucularımızın ilgi ve istifadesine tekrar arz ediyoruz.

Onbir ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’e her sene “Hoş Geldin” diyoruz da, Kur’an-ı Kerim’e ne zaman “Hoş Geldin” diyeceğiz!? 

Ramazan-ı Şerif ayına üstünlük veren ve otuz günlük oruçlarımızı üç yüz altmış beş günlük oruçtan üstün kılan anayasamız Kur’an-ı Kerim’dir! Ramazan-ı Şerif, Kur’an-ı Kerim’in bize emanet edildiği aydır! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Camiye Hayır Partisi’nin tuzaklarına dikkat! 24 Mayıs 2019 | 598 Okunma Ne zaman hoş geleceksin? 17 Mayıs 2019 | 232 Okunma “Kimler geriyor?! Ve niçin geriyorlar?!” 10 Mayıs 2019 | 1.098 Okunma “Ramazan tam bir ümmet ittifakıdır!” 03 Mayıs 2019 | 188 Okunma Tayyib Kaptana ve hepimize yakışan! 26 Nisan 2019 | 5.009 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar