Muhafızı biziz! Biz koruyacağız! Saldırılanlara sarılacağız!

 Yarım asırdır İslami uyanış ve dirilişin bilhassa gençler arasında artmasından rahatsız olan Şeytani çevreler kendi planladıkları 11 Eylül 2001 tarihinde, kendi kontrollerindeki taşeron terör...

 

Yarım asırdır İslami uyanış ve dirilişin bilhassa gençler arasında artmasından rahatsız olan Şeytani çevreler kendi planladıkları 11 Eylül 2001 tarihinde, kendi kontrollerindeki taşeron terör örgütleri eliyle ikiz kulelere saldırıyı bahane edilerek, Müslümanlara topyekûn saldırıya geçtiler!

Önce İslamofobi diye uydurdukları ve asıl gerçek olan “İslam geliyor” hakikatini durdurmak için Müslüman Ülkeleri silahlı işgale başladılar! Önce Afganistan arkasından Irak ve Suriye’yi parçalayarak bilfiil işgal etiler! 

Kendi silahlı işgallerine “Hristofobi” ve “Hristiyani Terör Örgütü” demediler! Ama ülkesini, canlarını ve namuslarını savunan Müslümanların meşru müdafaalarını “İslamofobi” ve “İslami Terör” örgütleri diye iftara atmaktan da utanmadı bu yeryüzünün kovboyu haydutları!

Bir yandan topyekûn biz Müslümanlara ve ülkelerimize silahlı saldırılar devam ederken bir yandan da sosyal medya...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ramazan-ı Şerif’i İman, İrfan, İhsan, İnfak, İhvan Ruh ve Şuuruyla Yaşamak! 17 Mart 2023 | 70 Okunma Ah Erbakan hocam ah! Emanetine ne yaptılar kalk da bak! 10 Mart 2023 | 1.638 Okunma Devlet nerede? Milletinin emrinde ve hizmetinde! 03 Mart 2023 | 140 Okunma Ölmek isteyemeyenlere…  24 Şubat 2023 | 290 Okunma Mi’racımıza ulaşmadan….! 17 Şubat 2023 | 110 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar