İşte iktidarı koruyup güçlendirecek reçete!

BismillahirrahmanirrahimYaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî...

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Son belediye seçimleriyle tekrar yenilenen İstanbul seçimi; derslerle dolu, ibretlik, alana mesajlarla yüklü bir sonla neticelenen sandık sonuçlarının emar (MR) çekimidir!

İktidarımız eğer, seçim sonuçlarının emarına bakmadan pansuman tedbirlerle yaraları tedavi etmeye kalkarsa korkarım ki bu doğru bir müdahale yöntemi olmaz! Olamaz! Bünye asla tedavi edilemez! Ve gerekli dersler (önlemler-tedbirler) alınmazsa yara daha da büyür ve kangrenleşebilir!

İktidarımız eğer, emar sonuçlarına göre gereken tedbiri alırsa bir değil, bin tane yeni parti kurulsa bile AK hareketine hiçbir zarar verilemez!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İşte İktidarı koruyup güçlendirecek Manevi Reçete! 20 Eylül 2019 | 752 Okunma İşte iktidarı koruyup güçlendirecek reçete! 13 Eylül 2019 | 1.730 Okunma “Görevimiz ayrılmak değil! Uyarmaktır!” 06 Eylül 2019 | 395 Okunma Yılbaşımız Kutlu Olsun! Hicret, bir hicrandır ama... 30 Ağustos 2019 | 80 Okunma “Allah İçin Saflarımızı Sıklaştıralım!” 23 Ağustos 2019 | 191 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar