İşte iktidarı koruyup güçlendirecek reçete!

BismillahirrahmanirrahimYaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî...

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Son belediye seçimleriyle tekrar yenilenen İstanbul seçimi; derslerle dolu, ibretlik, alana mesajlarla yüklü bir sonla neticelenen sandık sonuçlarının emar (MR) çekimidir!

İktidarımız eğer, seçim sonuçlarının emarına bakmadan pansuman tedbirlerle yaraları tedavi etmeye kalkarsa korkarım ki bu doğru bir müdahale yöntemi olmaz! Olamaz! Bünye asla tedavi edilemez! Ve gerekli dersler (önlemler-tedbirler) alınmazsa yara daha da büyür ve kangrenleşebilir!

İktidarımız eğer, emar sonuçlarına göre gereken tedbiri alırsa bir değil, bin tane yeni parti kurulsa bile AK hareketine hiçbir zarar verilemez!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Darbeleri “darbeler” önler! 10 Temmuz 2020 | 1.821 Okunma Onursuzluk asla Özgürlük değildir! 03 Temmuz 2020 | 266 Okunma “Ey önderler! Ve ey onlara tabi olan Müslümanlar!” 26 Haziran 2020 | 194 Okunma “İktidarları sadece hesabi nifak yıkar!” 19 Haziran 2020 | 173 Okunma “Ayasofya’mızı açmak yetmez!” 12 Haziran 2020 | 230 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar