İstanbullular İstanbul’a sahip çıkacak ve yalan yenilecek İnşAllah!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Allahın lütfuyla kaleme aldığımız 01 Mart 2019 tarihli “ Yalan Yenilecek!” başlıklı yazımızı “Allah, sadece doğrularla beraberdir! Ve Yalancıları asla sevmez!’’ İlahi Mesajlarının gereği; ‘’yalan, doğruluk karşısında mutlaka yenilecektir İnşAllah!” ifadesiyle bitirmiştik! Aradan geçen üç ay içindeki süreçte yaşananlarla gördüklerimiz ve duyduklarımızla bizi haklı çıkaran Allahımıza hamd olsun!

Allahımızın emanetleri olan Dinimizi, Vatanımızı, Namuslarımızı, Canlarımızı, İstikrar ve İstiklalimizi korumanın yollarından biri de Seçim Sandığında kullandığımız oylarımızdır!

Seçim Sandıklarının tamamının yeniden sayılmasını YSK’ya itiraz ederek durduran CHP ve avanesinin sinsi planları sebebiyle İstanbul’daki kardeşlerimiz büyük bir hırs ve motivasyonla pazar günü yeniden sandık başına gidecekler!

Ve oylarını Bismillah diyerek Ülkemizin ve Nesillerimizin İstikrarı, İstiklali ve İstikbali için kullanacaklar İnşAllah!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“İslam Sözleşmesi birliği, dirliği ve kardeşliği emreder!” 13 Aralık 2019 | 126 Okunma “İslam Sözleşmesinin İbadi İlkeleri!”(2) 06 Aralık 2019 | 456 Okunma “İslam Sözleşmesinin İbadi İlkeleri!” (1) 29 Kasım 2019 | 133 Okunma İslam Sözleşmesinin imani ana maddeleri! 22 Kasım 2019 | 161 Okunma Adil Ana Devlet ve İktidar asla yıkılmaz! 15 Kasım 2019 | 110 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar