İnkılâbı Rahman yapar!  Darbeleri ise Şeytanlar!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selâm olsun!

Allah’ın yardımıyla ve Milletimizin vesilesiyle kazanılan 15 Temmuz İstiklal Mücadelemizdeki Şehidlerimize rahmet, kahraman gazilerimize şifa ve hayırlı ömürler diliyoruz!

“Ey Resulüm! Duyur ve uyar! Sen sadece uyarıcı ve hatırlatıcısın! Sen, insanlar üzerine baskıcı zorlayıcı ve Zorbacı değilsin!”(Gaşiye S.21)  İlahi mesajı, darbeleri haram eder! 

Zorla, faşist baskılarla hiçbir İnanç yaşattırılamaz! Kalb kabul etmeden İman kabul edilmez.

Kalb kökünden gelen İnkılâb (Kalbin dönmesi) yani Hidayet, sadece Allah’a mahsustur! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnkılâbı Rahman yapar!  Darbeleri ise Şeytanlar! 12 Temmuz 2019 | 232 Okunma 15 Temmuz Zafer Bayramı! 05 Temmuz 2019 | 296 Okunma “İsraf eden, İflas eder!” 28 Haziran 2019 | 1.649 Okunma İstanbullular İstanbul’a sahip çıkacak ve yalan yenilecek İnşAllah! 21 Haziran 2019 | 351 Okunma Yılmak yok! Yorulmak Yok! Yola devam inşallah! 14 Haziran 2019 | 234 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar