İktidarımıza çok acil çağrı!

BismillahirrahmanirrahıımYaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere...

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, EhlîBeyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mümin kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

“Allah ve Resulünü incitenlere, (Kur’an ve Sünnet’e dil uzatanlara ve eliyle kalemiyle ve diliyle eziyet edenlere) Allah (cc), dünyada ve ahirette lanet ederek rahmetinden kovmuştur. Kâfirlere zillet içinde alçaltıcı çok acı bir azap hazırlamıştır.”( Ahzab S.57) 

“Peygamber, mü’minlere kendi hayatlarından, kendi canlarından ve kendi varlıklarından daha yakın ve daha üstündür! (Ahzab S.6) ayet-i kerimelerine iman eden mü’minler olarak neredeyiz?!

Allah ve Resulünün aşığı atalarımızın şehid kanlarıyla bize teslim ettikleri bu vatan toprağında, bir taş parçası putlar ve heykeller kadar Allah ve Resulünün dokunulmazlığı olmayacak mı? Bu şimdi olmayacaksa ne zaman olacak!? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beraatımız ne zaman? 19 Nisan 2019 | 353 Okunma Hedefteki yeni plan! Kaptan Erdoğan! 12 Nisan 2019 | 1.523 Okunma Cesur Hırsızlar Panikte! 05 Nisan 2019 | 6.716 Okunma “Oy namustur! Asla Satılamaz!” 29 Mart 2019 | 598 Okunma “Emanet, Ehliyet, Liyakat, Sadakat!” 22 Mart 2019 | 711 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar