İktidarımız mecburdur! Ve mahkûmdur!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Şevki Yılmaz’ın bugünkü (11.02.2022)’’ İktidarımız mecburdur! Ve mahkûmdur! ‘’ başlıklı yazısı.

Bismillahirrahmanirrahiim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, ashabına, canımız ana ve babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan mü’min kardeşlerimize, din ve vatan muhafızı şehid ve gazilerimize salat ve selâm olsun!                                              

Ak Parti hükümetleri, Allah’ımızın lütfu, ikramı ve milletimizin teveccühüyle son altmış yılın en güçlü iktidarı olarak tüm siyasi, finansal, hukuki ve askeri komplo, entrika ve engellemelere rağmen ayakta kalmayı başararak siyasi tarihimizde çok önemli bir yer edinmiş oldular.  

Akl-ı selim, sabır, istişare ve kolektif akılla hareket ederek birçok oyunu bozarak yürüyüşüne de devam etmektedir. Ve her türlü zorluklara rağmen mazeret üretmeden maddi manevi devasa hizmetleri yaptıklarına şahid olduk, olmaya da devam ediyoruz! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ay gibi ‘’akıl’’ tutulması! 03 Şubat 2023 | 1.387 Okunma Muhafızı biziz! Biz koruyacağız! Saldırılanlara sarılacağız! 27 Ocak 2023 | 251 Okunma Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim… 20 Ocak 2023 | 320 Okunma Manevi ‘’Deflasyon!’’ durdurulmadan! 06 Ocak 2023 | 185 Okunma Yılbaşında, Hilal mi!? Haç mı!? 30 Aralık 2022 | 272 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar