Hoş geldin Ey Şehr-i Kur’an!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Evveli Rahmet, ortası mağfiret ve sonu günahlardan kurtuluş ayı Ramazan-ı Şerifimiz’i Allah’ımız tüm insanlık âlemi için hidayete, rahmete ve özlenen barışa vesile kılsın!  

“Allah ve Resulü bir iş hakkında hüküm verdiği zaman, hiçbir mü’min erkek ve hiçbir mü’min kadının işlerini kendi isteklerine göre belirleme hakları yoktur. Kim Allah’a ve Resulüne karşı gelirse, şüphesiz ki o apaçık bir şekilde sapmıştır.” ( Ahzab S.16) İlahi Mesajın gereği sağlığı yerinde olup seferde olmayan Mü’minlerin Oruç tutmama özgürlükleri yoktur! 

Tıpkı Namaz kılmama özgürlüğümüz olmadığı gibi! Müslüman olan zenginlerin de mallarından Zekât vermeme...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim… 20 Ocak 2023 | 317 Okunma Manevi ‘’Deflasyon!’’ durdurulmadan! 06 Ocak 2023 | 181 Okunma Yılbaşında, Hilal mi!? Haç mı!? 30 Aralık 2022 | 246 Okunma Ocaklarımızı söndürmeyelim… 23 Aralık 2022 | 469 Okunma Cezaya sevinmek! 16 Aralık 2022 | 668 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar