Hepimiz tehlike altındayız! “Çamur at, tutmazsa Arena alçaklığı devam ediyor!”

İslam Ümmeti, isyan ümmetine döndükten sonra ahlaki değerlerimizi yitirdik! Hukuk, adalet, sevgi, saygı, emanet, sadakat, merhamet ve ahlak başımızın tacı iken şimdi ayaklarımızın altında...

İslam Ümmeti, isyan ümmetine döndükten sonra ahlaki değerlerimizi yitirdik! Hukuk, adalet, sevgi, saygı, emanet, sadakat, merhamet ve ahlak başımızın tacı iken şimdi ayaklarımızın altında sürünüyor! 

Eş hukuku, aile hukuku, komşuluk hukuku, kardeşlik hukuku, tüm insanların şeref ve onur hukuku ve diğer vs. hukuklar; zulme, zanna, gıybete, yalana, dijital yalanlara, sanal algılara, rezil twitlere, iftiraya, kumpaslara,  soygunlara ve talanlara kurban edildi! 

Kadının beyanı esastır!” gibi haksız uygulamalar nice ocaklara incir ağacı dikti! Nice canlar yandı ve nice insanlar yaşarken iftiralarla, kumpaslarla onurları katledildi! 

Dostlarının yanına çıkamaz hale getirildiler! 

Uçurumun kenarına itildiler! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hz. Ebûbekir (r.a)’ın kasidesi 04 Aralık 2020 | 168 Okunma “En büyük virüs Korona değil, faizdir!” 27 Kasım 2020 | 199 Okunma “Ölmemeye ve dönmemeye çare mi var?” 20 Kasım 2020 | 186 Okunma “Asla unutmayalım!”  13 Kasım 2020 | 95 Okunma Afetlerin acı neticelerinden korunmanın yolu! 06 Kasım 2020 | 109 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar