Haklar sadece Hakk’tandır!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Hak; “zamana ve şartlara göre değişmeyen doğrunun adıdır!” Batıl ise;  “zamana ve şartlara göre değişmeyen yanlışın adıdır!”

Ana Baba Hakları, Evlat Hakları, Kadın Hakları, Erkek Hakları, İşçi Hakları, İşveren Hakları, Hayvan Hakları, İnsan Hakları, canlı cansız tüm varlıkların hakları vs. bütüm Hak ve Hürriyetlerin tek kaynağı Cenab-ı Hak’tır! İslam, tüm hakları koruyan tek Hak yoldur! İslam dışı yolların tamamı batıldır! Ve Zulümdür!

Bu Hakları sadece senede bir gün anmak maskaralığıyla yaptırtılan Dünya Kadınlar Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi günler ise sadece ticaret maksadıyla uydurulmuş batıl sömürü yollarıdır!

“Yoksa onlar, İslam öncesi cahiliye döneminin, Hak, hukuk tanımayan kanun ve hükümlerini mi hayata egemen kılmak istiyorlar? Allah’ın (c.c) yegâne Rab ve tek İlah olduğu gerçeğinin yok sayıldığı, O’na kul olma imkânlarının yok edildiği, İslam’ın hayata hâkimiyet hakkının kaldırıldığı bir hayat tarzı mı istiyorlar? Hâlbuki yürekten inanan Müslüman bir toplum için Allah›tan daha iyi kim hüküm verebilir? (Maide S. 50)” ilahi uyarısına rağmen hâlâ gerici İZİMlerin, ‘Medeni Hukuk’ diye yutturulan vahşi kanunların, çağdışı modaların ve günlerin peşinde koşmaya devam eden kardeşlerimizi “Hakkı batıl ile karıştırarak bulandırmayın ve bile bile gerçeği gizlemeyin! Hiçbir dayanağı olmayan yorum ve iddialarınızı Kur’an-ı Kerim’e karıştırarak gerçekleri çarptırtmayın!”(Bakara S.42 ayet) İlahi mesajıyla uyarmak İmani görevimizdir!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Camiye Hayır Partisi’nin tuzaklarına dikkat! 24 Mayıs 2019 | 582 Okunma Ne zaman hoş geleceksin? 17 Mayıs 2019 | 232 Okunma “Kimler geriyor?! Ve niçin geriyorlar?!” 10 Mayıs 2019 | 1.097 Okunma “Ramazan tam bir ümmet ittifakıdır!” 03 Mayıs 2019 | 188 Okunma Tayyib Kaptana ve hepimize yakışan! 26 Nisan 2019 | 5.009 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar